Magdalena Ogórek

i

Autor: AKPA Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek zadebiutowała na Festiwalu w Opolu. Widzowie TVP ją pokochali!

2023-06-12 9:57

Takiego obrotu akcji nie spodziewał się chyba nikt! Magdalena Ogórek wcieliła się w rolę dziennikarki i poprowadziła dla widzów TVP relację z Festiwalu w Opolu, który odbywał się w miniony weekend 9-11 czerwca. Jak Magdalena Ogórek poradziła sobie przed kamerami? Wszystkich olśniła jej aparycja i czarna kreacja!

Magdalena Ogórek dziennikarką? Na to wygląda! Magdalena Ogórek dała się poznać wszystkim jako działaczka polityczna. Ogromny rozgłos zyskała w 2015 roku, gdy została kandydatką SLD na prezydenta RP. Koniec końców, w wyborach zajęła piąte miejsce, zdobywając 353 883 głosy, co stanowiło 2,38% głosów ważnych. Po wyborach zakończyła się jej współpraca z partią SLD, z którą związana była jako bezpartyjna. Mało kto wie, ale Magdalena Ogórek była także nauczycielką akademicką i miała swoje epizody w polskich produkcjach telewizyjnych. Widzowie mogą kojarzyć ją z seriali takich jak: Lokatorzy, Na dobre i na złe, Los Chłopacos i Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście. Ogórek prowadziła także program Atlas świata w TVN24 Biznes i Świat, a od 2016 współprowadzi program W tyle wizji w TVP Info. Teraz zadebiutowała na scenie w Opolu, gdzie olśniła dosłownie wszystkich!

Iga Świątek wróci z Paryża nie tylko w pucharem. Na Roland Garros zarobiła fortunę

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Magdalena Ogórek prowadzącą wiadomości TVP 1

Magdalena Ogórek wielokrotnie pokazywała się na antenie TVP, jednak to właśnie Festiwal w Opolu sprawił, że znowu pojawiła się na językach wielu osób! Widzowie Telewizyjnej Jedynki mogli być w szoku, gdy w piątek 9 czerwca w wieczornym wydaniu Wiadomości, zobaczyli na ekranie Magdalenę Ogórek w czarnej kreacji. Kobieta połączyła się z widzami prosto z amfiteatru w Opolu, gdzie rozpoczął się 60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Prezenterka poprowadziła relację z Festiwalu i ku zaskoczeniu wszystkich wyglądała dość nietypowo jak na reporterkę głównego serwisu informacyjnego publicznej telewizji. Wszystko przez jej bardzo elegancki i wieczorowy wygląd, a dokładniej wyraźny makijaż, czarną suknię, głęboki dekolt i cekiny, które go zdobiły. Poniżej możecie zobaczyć, jak Magdalena Ogórek zaprezentowała się w piątkowych Wiadomościach i posłuchać, jakie emocje towarzyszyły jej po Festiwalu w Opolu.

Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Magdalena Ogórek

i

Autor: screen z VOD.TVP.PL, wiadomości 09.06.2023 Magdalena Ogórek
Sonda
Lubisz oglądać Magdalenę Ogórek w telewizji?