Laura Bączkiewicz

i

Autor: junioreurovision.tv Laura Bączkiewicz

Laura Bączkiewicz z mocnym przesłaniem po Eurowizji Junior 2022. Jej słowa chwytają za serce

2022-12-12 16:33

W niedzielę 11 grudnia odbył się finał Eurowizji Junior 2022. Mimo iż Polska na scenie dała z siebie wszystko to ostatecznie zajęła 10. miejsce. Nasza 11-letnia reprezentantka po wszystkim powiedziała o swoich uczuciach, a jej słowa chwytają za serce. Internauci są nią zachwyceni!

Eurowizja Junior 2022 za nami. Tegoroczny konkurs odbywał się w Erywaniu, a wszystko dlatego, że Malena z Armenii, zwyciężyła ubiegłoroczną edycję organizowaną wówczas we Francji. Zwycięzca mógł być tylko jeden i Eurowizję Junior 2022 wygrał 13-letni Lissandro z Francji z piosenką "Oh Maman!". Nasz kraj reprezentowała urocza 11-letnia Laura Bączkiewicz, która została wyróżniona do tej roli, podczas specjalnej odsłony Szansy na Sukces. Młoda artystka na scenie w Erywaniu zaprezentowała się z piosenką "To The Moon" i ostatecznie zajęła 10. miejsce. Mimo iż nie wygrała, wiele osób jest dumnych nie tylko z występu nastolatki, ale także z tego, jak wypowiedziała się przed kamerami Telewizji Polskiej, po finale Eurowizji Junior 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani "byłaś tam najpiękniejsza"

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Laura Bączkiewicz - Eurowizja Junior 2022

Laura Bączkiewicz przeżyła niesamowitą przygodę. Nie dość, że o jej talencie dowiedziała się cała Europa, to w dodatku spełniła jedno ze swoich marzeń. Mimo iż 11-latka nie wygrała, cieszy się z tego, że dostała możliwość reprezentowania Polski na tak ważnym wydarzeniu, a dodatkowo mocno pogratulowała tegorocznemu zwycięzcy. Laura Bączkiewicz po finale dziecięcej Eurowizji, udzieliła krótkiego wywiadu dla Telewizji Polskiej, w którym wypowiedziała wiele mądrych słów.

- bardzo się cieszę nawet jeśli to jest 10. miejsce. Naprawdę jestem z siebie dumna, ze swoich tancerzy (...) nawet jeśli się nie uda to trzeba w siebie wierzyć, to bardzo ważne.

Tymi słowami zaledwie 11-letnia artystka skradła serce niejednej osoby. Internauci uważają ją za bardzo mądrą i utalentowaną dziewczynkę, której życzą wiele sukcesów. My również życzymy Laurze Bączkiewicz powodzenia na jej muzycznej drodze i gratulujemy pięknego występu w Erywaniu! Poniżej możecie posłuchać wypowiedzi artystki, która skradła serce niejednej osoby w Polsce!

Listen to "LAURA BĄCZKIEWICZ PRZED FINAŁEM EUROWIZJI JUNIOR (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.