Roksana Węgiel olśniła urodą i... głębokim dekoltem. Na nowym zdjęciu wygląda jak anioł!

i

Autor: AKPA, Instagram/@roxie_wegiel Roksana Węgiel olśniła urodą i... głębokim dekoltem. Na nowym zdjęciu wygląda jak anioł!

Roksana Węgiel olśniła urodą i... głębokim dekoltem. Na nowym zdjęciu wygląda jak anioł!

2022-12-09 11:47

Roksana Węgiel w styczniu 2023 roku będzie pełnoletnia, dlatego już dawno nie wygląda jak za czasów The Voice Kids, czy też Eurowizji Junior. Teraz artystka pokazała się wszystkim w bardzo kobiecym wydaniu, odsłaniając dekolt. Kremowa kreacja olśniła siedemnastolatkę, a fani nie mogę oderwać od niej oczu. Na nowym zdjęciu Roksana Węgiel wygląda jak anioł!

Roksana Węgiel jest dziś wielką gwiazdą, o której z dnia na dzień jest coraz głośniej. Mając zaledwie 12 lat wystąpiła w pierwszej edycji The Voice Kids i olśniła wszystkich swoim talentem, wygrywając format. Następnie pokazała się światu na Eurowizji Junior 2018 i dokonała kolejnego sukcesu. Wygrała muzyczny konkurs organizowany wówczas w Mińsku, dlatego Polska mogła zorganizować rok później wydarzenie u siebie. Krok po kroku Roxie Węgiel spełniała swoje marzenia i dosłownie dorastała na oczach wszystkich Polaków. Niebawem, bo 11 stycznia 2023 roku będzie już oficjalnie pełnoletnia, dlatego nic dziwnego, że coraz chętniej pokazuje swoje kobiece wdzięki w internecie. Artystka już dawno wyrosła z małej dziewczynki, którą była za czasów The Voice Kids, czy też Eurowizji Junior. Dziś na nowym zdjęciu olśniewa, jak prawdziwy anioł!

Cleo w boskim stroju kibicowała Polsce na meczu z Francją. Głęboki dekolt odsłonił wiele!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach, dlatego nic dziwnego że jej sukcesami, talentem, czy też urodą zachwyca się wiele osób. Artystka młodego pokolenia doskonale zdaje sobie z tego sprawę i z przyjemnością publikuje najróżniejsze ujęcia. Niedawno Roxie Węgiel pochwaliła się zdjęciem na którym po prostu lśni. Ubrana w kremowo-biały gorset, przypominający górę od ślubnej sukni, zachwyciła internautów. Dodatkowo gwiazda podkreśliła swój dekolt, który wprawił wiele osób w osłupienie.

- nie wytrzymam jaka piękna

- człowiek anioł

- księżniczka

- moim marzeniem jest pójście z tobą na randkę

- to jest przykład ideału

Można się zakochać - zobaczcie sami. Roksana Węgiel to urodzona gwiazda!

Sonda
Podoba Ci się sposób ubierania Roksany Węgiel?