Krzysztof Ibisz, Cezary Pazura

i

Autor: AKPA Krzysztof Ibisz, Cezary Pazura

'Krzysztof Ibisz nie żyje, Cezary Pazura miał wypadek'. Celebryci ostrzegają przed oszustwami!

2022-06-15 9:48

Krzysztof Ibisz nie żyje! Cezary Pazura ranny w wypadku! Mrożące krew w żyłach informacje zaczęły pojawiać się ostatnio w internecie i zaniepokoiły wiele osób. Oczywiście są to nieprawdziwe informacje, a Krzysztof Ibisz odniósł się do tematu. Sprawdźcie szczegóły!

'Krzysztof Ibisz nie żyje, Cezary Pazura miał wypadek' - takie niepokojące wieści obeszły sieć w ostatnim czasie. Niestety internet rządzi się swoimi prawami. Choć jest to skarbnica wiedzy i centrum rozrywki, to niestety można natknąć się na wiele niebezpieczeństw. Najświeższym dowodem na to są fake newsy związane z prezenterem telewizyjnym Krzysztofem Ibiszem i aktorem, który skradł serca widzów w 13 Posterunku. Jak pierwsza pojawiła się w sieci informacja, że 'Krzysztof Ibisz nie żyje'. Według jednego z profili na Facebooku, dziennikarz miał zginąć na skutek wypadku samochodowego:

Ibisz miał wypadek samochodowy! Wideo tylko dla wrażliwych. W nocy około godziny 3:30 pędzące z naprzeciwka auto wyprzedzało pojazd, który prowadził pijany.

Na wieść o swojej domniemanej śmierci, Krzysztof Ibisz szybko zdementował plotki i przyznał, że nic takiego nie miało miejsca. Okazuje się, że dziennikarz nie był jedyny, ponieważ kolejny fake news dotyczył Cezarego Pazury.

Gwiazda Kryminalnych dziś wygląda całkiem inaczej! Co słychać u Magdaleny Schejbal?

Smolasty (Szybkie Pytania)

Cezary Pazura - fake news o wypadku samochodowym

Cezary Pazura to kolejny celebryta, który w ostatnim czasie padł ofiarą skandalicznego fake newsa. Dotyczył on wypadku samochodowego, w którym jakoby auto aktora miało zderzyć się z busem.

Biedny Cezary Pazura, lekarze nie dają mu żadnych szans! Miał poważne zderzenie czołowe z busem. Dzięki uprzejmości Pana Andrzeja, który miał kamerkę w aucie, udostępniamy wam moment wypadku (tylko dla ludzi o mocnych nerwach) - tak brzmi treść, która pojawiła się na jednym z facebookowych profili.

Według zamieszczonych informacji na Facebooku, po groźnym zdarzeniu Cezary Pazura miał trafić do szpitala w stanie krytycznym. Oczywiście jest to nieprawdziwa informacja, a Cezary Pazura czuje się znakomicie i 13 czerwca świętował swoje 60. urodziny! Pamiętajcie by nie klikać w żadne podejrzane linki, ponieważ mogą zainfekować Wasz sprzęt lub co gorsza, możecie zostać naciągnięci przez oszustów!

Odrzucono ich z Mam talent, The Voice, ale i tak dają czadu! Kto mimo porażki zrobił karierę?

Sonda
Zdarzyło Ci się uwierzyć w fake newsa?