Patrycja Markowska

i

Autor: PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS

Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci. Kto wystąpi? [DATA, GWIAZDY]

2022-05-29 19:51

Rodzinne duety i sceniczne debiuty. Właśnie to czeka na widzów Polsatu, którzy niebawem będą mogli obejrzeć magiczny koncert "Jesteśmy dla Dzieci". Kto wystąpi na scenie i zaśpiewa swoje największe hity? Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się transmisja w telewizji? Tego nie można przegapić!

Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielny wieczór 29 maja, widzowie będą mogli delektować się największymi przebojami polskich gwiazd, które pojawią się w rodzinnych duetach, a to wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka! W roli prowadzących wcielą się Paulina Sykut-Jeżyna, Robert Janowski, a także Krzysztof Ibisz. Co ciekawe, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci odbędzie się w Skierniewicach i nie jest to żaden przypadek.

Jesteśmy w Skierniewicach z powodu przeprowadzonego remontu Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Rocznie szpital hospitalizuje blisko tysiąc dzieci od okresu noworodkowego do ukończenia 18. roku życia i jest to największy ośrodek medyczny pomiędzy Warszawą a Łodzią, więc to niezwykle istotna placówka a bardzo pilnie potrzebowała remontu. Gdy otrzymaliśmy prośbę o pomoc w jego przeprowadzeniu - nie mogliśmy odmówić - podkreśla Prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc.

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Koncert Jesteśmy dla Dzieci - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci? To żadna tajemnica! Koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29 maja o godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie w Telewizji POLSAT. Tego nie można przegapić!

Koncert Jesteśmy dla Dzieci - GWIAZDY

Kto pojawi się na scenie podczas Koncertu Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci? Lista jest imponująca! Na wielkiej scenie pojawią się między innymi:

Oprócz piosenek takich jak: Pump it up (Danzel), Barcelona (Pectus), Dmuchawce, latawce, wiatr (Urszula), a także słynnych evergreenów muzyki filmowej: Moon River, Pszczółka Maja czy Szczęśliwego Nowego Jorku, usłyszymy także historie artystów z ich dzieciństwa. Będzie się działo!

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa: