Michał Wiśniewski

i

Autor: materiały prasowe Polsat Michał Wiśniewski

GWIAZDY

Michał Wiśniewski - wiek, żony, dzieci, piosenki, wzrost, Instagram

2023-11-06 13:51

Kim jest Michał Wiśniewski wie chyba każdy. To nie tylko polski wokalista, lider zespołu Ich Troje, ale także barwna medialna postać, o której zawsze jest głośno. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o artyście takie jak wiek, wzrost, żony, dzieci i nie tylko, znajdziecie w artykule poniżej.

Michał Wiśniewski - wiek, żony, dzieci, piosenki, wzrost, Instagram takich informacji najczęściej szukają internauci. Michał Wiśniewski to jedna z barwniejszych postaci nie tylko na rynku muzycznym, ale także w polskim show-biznesie. Artysta jest aktywny muzycznie od 1994 roku, kiedy to razem z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje. Grupa w mgnieniu oka stała się bardzo popularna, a ich piosenki do dziś nuci większość osób. Ich Troje wydało łącznie dziewięć albumów studyjnych, w tym pierwszy pokryty złotem - Intro z 1996 roku, a także trzeci (o nazwie "3"), który zdobył certyfikat platyny. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski - wiek, wzrost

Ile lat ma Michał Wiśniewski? Artysta urodził się 9 września 1972 w Łodzi, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 skończył 51 lat. Ile wzrostu ma Michał Wiśniewski? To żadna tajemnica, bowiem artysta mierzy 176 centymetrów.

Michał Wiśniewski - dzieciństwo

Jeśli chodzi o jego młodość, Michał Wiśniewski nie miał łatwego życia. W wyniku rozwodu rodziców, zamieszkał z ojcem, a gdy ten trafił do aresztu, a matka straciła prawa do opieki - artysta trafił do domu dziecka. Następnie mieszkał w kilku rodzinach zastępczych, a gdy po latach spotkał się z ojcem w 1989 roku, ten dzień po spotkaniu targną się na swoje życie. Michał Wiśniewski poświęcił ojcu tekst utworu Tango straconych.

Michał Wiśniewski - żony

Ile żon miał Michał Wiśniewski? Życie uczuciowe artysty od zawsze było na świeczniku mediów i wielu osób. Artysta w swoim "dorobku" ma aż 5 żon. Pierwszą żoną w latach 1996-2001 była Magdą Femme, drugą od 2002 do 2006 roku była Marta Mandrykiewicz, znana wszystkim jako Mandaryna. Trzecią żoną artysty w latach 2006-2011 była Anna Świątczak, natomiast czwartą od 30 czerwca 2012 - Dominika Tajner, która rozwiodła się z artystą w 2019 roku. Piątą żoną od 2020 roku jest Pola Wiśniewska. Podobno Michał Wiśniewski w przeszłości miewał także relacje homoseksualne - pozostawał w kilku związkach z mężczyznami.

ZOBACZ TAKŻE: Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Mandaryna i Anna Świątczak nagrały piosenkę!

Michał Wiśniewski - dzieci

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Okazuje się, że Michał Wiśniewski ma sześcioro dzieci:

  • Xavier Michał (2002) i Fabienne Marta (2003) - z Mandaryną
  • Etiennette Anna (2006) i Vivienne Vienna (2008)- z Anną Świątczak
  • Falco Amadeus (2021) i Noël Cloé (2023) - z Polą Wiśniewską

Co ciekawe, Michał Wiśniewski będąc w związku z Dominiką Tajner wychowywał razem z nią jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski został ojcem. Jego szóste dziecko ma nietypowe imię!

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski - Instagram

Michał Wiśniewski jest aktywny na Insatgramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując jego imię i nazwisko lub nazwę profilu @m_wisniewski1972.

Michał Wiśniewski - piosenki

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie wiele hitów, które powstały spod skrzydeł zespołu Ich Troje. Do najpopularniejszych kawałków należą piosenki takie jak: Powiedz, Zawsze z Tobą chciałbym być..., Babski świat, Tango straconych, A wszystko to... (bo ciebie kocham), Razem a jednak osobno, a także wiele innych kawałków.

Listen on Spreaker. Listen to "Mandaryna: w Jestem jaki Jestem nic nie było reżyserowane! [WYWIAD]" on Spreaker.