Baranovski

i

Autor: Materiały prasowe

Wydarzenie

Kazimiernikejszyn 2024: BARANOVSKI w gronie gwiazd tegorocznej edycji festiwalu!

2024-02-28 10:24

BARANOVSKI w składzie tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn 2024, bezspinkowego festiwalu w Kazimierzu Dolnym! Popularny wokalista, muzyk, songwriter oraz producent muzyczny wystąpi na scenie Kamieniołomów w czwartek, 18 lipca. Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd wydarzenia znaleźli się także: Artur Rojek, Bass Astral, Bartek Królik, Bohemian Betyars, Gogol Bordello, Jazz Band Młynarski-Masecki, Kwiat Jabłoni oraz Vito Bambino. Karnety dostępne w sprzedaży!

Kazimiernikejszyn 2024: Baranovski wystąpi 18 lipca

Od debiutu BARANOVSKIEGO minęło 6 lat. W tym czasie wokalista, muzyk, songwriter i producent wydał trzy albumy. Pierwszy zatytułowany “Zbiór” ukazał się w 2019 roku i uzyskał status Złotej Płyty. To na nim znalazły się przebojowe single “Dym”, “Luźno”, “Zbiór” i “Czułe miejsce”.

Dwa lata później swoją premierę miał uhonorowany Platyną drugi album BARANOVSKIEGO zatytułowany “BARANOVSKI 2”. Z niego pochodzą kolejne hitowe piosenki: “Momenty”, “Wolność”, “Nie mamy nic” i przede wszystkim “Lubię być z nią”. Ten ostatni singiel był jednym z największych przebojów 2020 roku – dotarł do pierwszego miejsca listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce, klipy do piosenki w wersjach albumowej i akustycznej zaliczyły do tej pory blisko 70 milionów wyświetleń na YouTube.

W międzyczasie BARANOVSKI był kilkukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka, wystąpił w hitowym filmie “Teściowie”, a ze swoim zespołem zaliczył występy na najważniejszych koncertowych scenach na kraju.

16 lutego tego roku ukazała się najnowsza, trzecia płyta BARANOVSKIEGO - “Ucieczki i powroty”. Artysta potwierdza na niej swój talent do pisania przebojowych piosenek, jednocześnie prezentując bardziej rockowe, gitarowe oblicze.

Luna na Eurowizji | MAKS ON AIR SHORT

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Jego naturalnym otoczeniem jest urokliwy Kazimierz Dolny, jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce, będące oazą dla artystów, skrzyżowaniem natury, pięknej architektury i tradycyjnej gościnności. Przede wszystkim jednak Kazimiernikejszyn słynie ze swojej wyjątkowej publiczności, gotowej do zabawy i otwartej na autentyczną życzliwość. Festiwal jest równie barwny i angażujący jak jego widownia! Wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych. Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.

Dotychczas na festiwalowej scenie wystąpili m.in. Kult, Dawid Podsiadło, Nosowska, Bass Astral x Igo, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, MROZU, Leszek Możdżer, Kwiat Jabłoni i wielu innych.

Kazimiernikejszyn 2024: 17 - 21 lipca, Kazimierz Dolny

Dotychczas ogłoszeni artyści:

  • Artur Rojek
  • Bass Astral
  • Baranovski
  • Bartek Królik
  • Gogol Bordello
  • Jazz Band Młynarski-Masecki
  • Kwiat Jabłoni
  • Vito Bambino
  • + kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Karnety w sprzedaży na www.ticketclub.pl