Katarzyna Cichopek, Agustin Egurrola

i

Autor: AKPA Katarzyna Cichopek, Agustin Egurrola

Katarzyna Cichopek jurorką znanego programu. To ją zobaczycie obok Agustina Egurroli!

2022-07-12 14:40

Znana i uwielbiana aktorka - Kasia Cichopek, od pewnego czasu błyszczy w telewizji coraz bardziej. Nie dość, że w M jak miłość wciela się w rolę Kingi Zduńskiej, to jeszcze od pewnego czasu prowadzi Pytanie na Śniadanie. Teraz okazuje się, że aktorka została jurorką znanego programu. To ją zobaczycie u boku Agustina Egurroli!

Katarzyna Cichopek to aktorka, która swoją popularność zawdzięcza roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość, w którym gra od 2000 roku. Pięć lat później, jej nazwisko było jeszcze bardziej sławne, a to wszystko dzięki tanecznemu programowi TVN - Taniec z Gwiazdami, w którym wzięła udział. Cichopek była w parze z Marcinem Hakielem i nie tylko wytańczyła sobie zwycięstwo, ale między nią a jej tanecznym partnerem narodziła się miłość. Para wzięła ślub dokładnie 20 września 2008 roku w Zakopanem, a owocem ich związku jest syn Adam i córka Helena. Choć Kasia Cichopek i Marcin Hakiel od lat uchodzili za perfekcyjne małżeństwo w świecie show-biznesu, to w marcu 2022 roku poinformowali fanów o swoim rozstaniu.

Mimo przykrej sytuacji, która zaszła w prywatnym życiu, aktorka radzi sobie świetnie. Nadal wciela się w rolę Kingi w M jak miłość, jest wiodącą influencerką w social mediach, prowadzi Pytanie na Śniadanie u boku Macieja Kurzajewskiego, a teraz zasiądzie jako jurorka w tanecznym show!

Szybkie Pytania - Filip Lato

Katarzyna Cichopek jurorką You Can Dance

To dzieje się naprawdę! Katarzyna Cichopek została jurorką drugiej edycji You Can Dance - nowa generacja. Aktorka zasiądzie obok Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej, dlatego jesienią będziemy mogli oglądać ją w całkiem nowej roli. Przypomnijmy, że You can dance - nowa generacja, to program w którym dzieci w wieku od 8 do 13 lat, prezentują swój taneczny talent w telewizji. Myślicie, że Katarzyna Cichopek poradzi sobie w nowej roli? Tego dowiemy się już niebawem!

Sonda
Katarzyna Cichopek jurorką You Can Dance - nowa generacja. Poradzi sobie w nowej roli?