Kasia Kowalska

i

Autor: AKPA

koncerty 2024

Kasia Kowalska w Klubie Stodoła z rockowym koncertem "30 lat Gemini Pol'and'Rock". Sprawdź szczegóły

2024-06-14 17:58

11 listopada 2024 w Klubie Stodoła wystąpi Kasia Kowalska! Koncert w Warszawie zainicjuje trasę „30 lat Gemini Pol'and'Rock", będącą powrotem do korzeni i mocnego, rockowego brzmienia. Bilety na koncert artystki w Stodole trafiły do sprzedaży!

30 lat od debiutu Kasi Kowalskiej jest okazją do przypomnienia jej kultowego, debiutanckiego albumu „Gemini” na żywo i w nowej odsłonie. Zachęceni sukcesem trasy koncertowej 30 lat Gemini, która objęła swoim zasięgiem największe sale koncertowe, teatry i filharmonie w Polsce, przygotowaliśmy jej klubową, elektryczną odsłonę, która będzie miała swoją premierę podczas tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock.

Trasa „30 lat Gemini Pol'and'Rock" to powrót do korzeni i do mocnego, rockowego brzmienia, a także odpowiedź na liczne pytania fanów Kasi o elektryczne wykonania piosenek z debiutanckiego albumu, który trwale odmienił polską scenę muzyczną.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Kowalska pokazała córkę. 27-letnia Ola jest identyczna jak jej mama!

Tatiana Okupnik o Dawidzie Podsiadło. Była jego mentorką w "X Factor"!

Na wydanej we wrześniu 1994 roku płycie „Gemini” Kasia Kowalska była i liryczna, a zarazem drapieżna. Czas na przypomnienie tego oblicza. Trasę symbolicznie rozpocznie koncert w warszawskiej Stodole, z którą wiąże się wiele koncertowych wspomnień wokalistki. Nie zabraknie niespodzianek muzycznych i gości.

Trasie koncertowej patronuje Pol’and’Rock - Najpiękniejszy Festiwal Świata i największy polski festiwal muzyczny, który w tym roku także obchodzi swoje trzydziestolecie. Bilety na koncert Kasi Kowalskiej w Klubie Stodoła dostępne są w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej na www.ticketclub.pl.