Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA Karolina Pisarek

Karolina Pisarek kusi figurą na Bali. Internauci zarzucają jej sztuczną opaleniznę

2023-01-11 12:15

Karolina Pisarek przebywa obecnie na egzotycznych wakacjach na rajskim Bali. Wolny czas spędza nie tylko ze swoim mężem, ale także jego przyjaciółmi. Modelka na najnowszych zdjęciach kusi zgrabną figurą, jednak internauci postanowili doczepić się o... opaleniznę. Będziecie w szoku!

Karolina Pisarek to celebrytka, o której jest głośno nie tylko w Polsce, ale również innych częściach świata. Na ekranach telewizorów zadebiutowała za sprawą Top Model, będąc finalistką 5. edycji tego programu. Mimo iż zajęła drugie miejsce, to jej kariera mocno się rozwinęła i mogliśmy oglądać ją na okładkach popularnych magazynów, ale także w programach telewizyjnych takich jak Ameryka Express, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czy też w Tańcu z Gwiazdami. Karolina Pisarek w 2018 i 2019 roku znalazła się także w zestawieniu najpiękniejszych twarzy świata wg TC Candler i Independent Critics. Teraz modelka odpoczywa na rajskim Bali razem ze swoim mężem Rogerem Sallą, który odpowiada za najnowsze zdjęcia i nagrania na jej Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Karolina Pisarek w bikini

Karolina Pisarek postanowiła odpocząć i wybrała się na rajskie wakacje na Bali razem ze swoim mężem Rogerem, Marcinem Dubielem i Natalią Karczmarczyk. Cała czwórka intensywnie relacjonuje pobyt w egzotycznym miejscu, co chwile publikując relacje. Wystarczyło kilka ujęć by Karolina Pisarek zachwyciła swoich obserwatorów.

- Wyglądasz jak milion dolarów ?

- Cudownie piękna kobieta

- Figura Bogini ?

- Dech zapiera ??❤️

- Jaka forma!?? pieknie ujęcia!!❤️❤️ miłego wypoczynku kochana?

Figura Karoliny Pisarek wprawia w osłupienie, lecz znaleźli się też tacy, co zarzucili jej sztuczną opaleniznę.

- Wszystko super, lubię Was, fajne zdjęcia …tylko nie rozumiem tej opalenizny natryskowej przed wakacjami … jesteś dosłownie żółta ??‍♀️

- Pani kolor skóry w porównaniu do męża jest bardzo sztuczny taki pomarańczowy...

Poniżej możecie zobaczyć kilka kadrów z wakacji Karoliny Pisarek. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Sonda
Lubisz Karolinę Pisarek?