Kajra wygina się na masce samochodu w lateksowym wdzianku. Ciężko oderwać od niej wzrok!

i

Autor: AKPA, screeny z YT/SŁAWOMIR gwiazda Roxk Polo Kajra wygina się na masce samochodu w lateksowym wdzianku. Ciężko oderwać od niej wzrok!

NOWOŚCI MUZYCZNE

Kajra wygina się na samochodzie w lateksowym wdzianku. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2023-07-03 13:42

Takiej Kary z pewnością jeszcze nie widzieliście. Obcisły gorset podkreślający biust, lateksowe spodnie i długie kozaki na cienkiej szpilce. Właśnie w takim wydaniu w najnowszym teledysku pokazała się żona Sławomira, która wyginała się w nim na dachu samochodu. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Sławomir od hitu "Miłość w Zakopanem" to prawdziwy szczęściarz! Wybranką jego serca jest Magdalena Kajrowicz, którą poślubił w 2011 roku. Od tamtej pory para wiedzie szczęśliwe życie, a owocem ich miłości jest syn Kordian, który przyszedł na świat 9 września 2016 roku. Sławomir i Kajra spędzają ze sobą czas nie tylko w domowym zaciszu, ale także i w mediach. Koncertują po Polsce, nagrywają nowości, udzielają wywiadów i pojawiają się w telewizji. Można więc rzec, że to papużki nierozłączki i choć kilka razy w mediach pojawiały się fake newsy o ich rozstaniu, to para ma się dobrze, a ich uczucie kwitnie każdego dnia. Niedawno Sławomir zaprezentował swoim fanom muzyczną nowość o tytule "204/H", której towarzyszy również teledysk. To właśnie w nim widzimy Kajrę w naprawdę odważnych kadrach!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Kajra w odważnym wdzianku wygina się na dachu samochodu

Takiej Kajry poza Sławomirem nikt jeszcze nie widział. W najnowszym teledysku do piosenki "240/H" żona Sławomira odpaliła się na maxa! Piękna blondynka, w lateksowych spodniach, upiętym gorsecie i kozakach na szpilce, wyginała się na dachu i na masce ich czerwonego samochodu. Seksowne kadry przeplatają się ze śmiesznymi scenami, w których widać Sławomira, ale także... księdza. Piosenka od razu wpadła w ucho niejednemu słuchaczowi, dlatego można domyślać się, że "240/H" będzie piosenką tegorocznych wakacji!

Co ciekawe, nowa piosenka małżeństwa mówi o zamiłowaniu Sławomira do motoryzacji, a Kajra nadaje całości prawdziwego pazura! Poniżej możecie zobaczyć, klip do nowego utworu Sławomira, a także zobaczyć jego piękną żonę w całkiem innym wydaniu. Uwaga - można się zakochać! :)

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk obrzucony jajkami. Artysta wściekł się na koncercie [WIDEO]