Jak dobrze znasz numery zespołu Boys? Wynik 8/12 uzyskują tylko eksperci! [QUIZ]

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Jak dobrze znasz numery zespołu Boys? Wynik 8/12 uzyskują tylko eksperci! [QUIZ]

SPRAWDŹ SIĘ

Jak dobrze znasz numery zespołu Boys? Wynik 8/12 uzyskują tylko eksperci! [QUIZ]

2023-06-30 12:56

Marcin Miller to wokalista muzyki disco i dance w Polsce, którego nikomu nie trzeba przeszkadzać. Artysta na swoim koncie ma mnóstwo hitów, które bardzo dobrze są Wam znane z anteny Radia SuperNova. Postanowiliśmy stworzyć specjalnie quiz, który sprawdzi, czy wszystkie hity Marcina i grupy Boys są Wam dobrze znane. Sprawdźcie się już teraz na radiosupernova.pl.

Jak dobrze znasz numery zespołu Boys? Na to pytanie mogą odpowiedzieć osoby, które śledzą muzyczną karierę Marcina Millera i zespołu Boys. Wokalista przez ponad 30 lat jest na scenie i co chwila lansuje nowe numery, które bardzo szybko podbijają serca słuchaczy. Jeżeli jednak uważacie się za fanów zespołu Boys, to musimy Was rozczarować. Ponieważ quiz, który stworzyliśmy, jest bardzo trudny i tylko garstka osób zdobędzie komplet punktów.

Sara James dostała złoty przycisk w amerykańskim Mam Talent! Kto ją wyróżnił?

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Jak dobrze znasz numery zespołu Boys?

Szalona, Parura, Miałaś 18 lat, Ostatni dzień ostatnia noc, czy Dziewczyno o włosach blond - to jedne z największych hitów Marcina Millera i zespołu Boys. Sprawdźcie nasz quiz, który położy Was na łopatki!

Jak dobrze znasz hity zespołu Boys?

Pytanie 1 z 12
16 lat miałaś gdy pierwszy raz