Jan Majewski

i

Autor: akpa Jan Majewski

GWIAZDY

Jan Majewski piosenkarz. Kim jest? [WIEK, WZROST, PIOSENKI, INSTAGRAM]

2023-07-21 8:55

Kim jest piosenkarz, który mimo młodego wieku oczarował swoim wokalem trenerów The Voice Of Poland? Mowa o Janie Majewskim, który mocno rozwinął skrzydła i z dnia na dzień gromadzi na swoim koncie coraz więcej sukcesów. Poznajcie go bliżej!

Spis treści

  1. Jan Majewski - wiek, wzrost
  2. Jan Majewski - piosenki
  3. Jan Majewski - Instagram

Kim jest Jan Majewski? Internauci poszukują w sieci wiele ciekawostek na jego temat. Najbardziej poszukiwane są frazy takie jak wiek, wzrost, piosenki, Instagram. Jan Majewski dał się poznać publiczności jako uczestnik The Voice of Poland. Mając zaledwie 16 lat wziął udział w Przesłuchaniach w Ciemno do 12. edycji muzycznego show. Jego pewność siebie i dojrzały wokal został doceniony przez Sylwię Grzeszczak i Marka Piekarczyka, z którym dotarł do etapu, jakim są Nokauty. Mimo iż nie wygrał talent show, jego kariera i tak nabrała wiatru w żagle. Ma na swoim koncie single, kiedyś wystąpił nawet w Szansie na Sukces, a także brał udział w preselekcjach na Eurowizję 2023. Muzyk brał także udział w Debiutach 2023 organizowanych w Opolu i zdobył nagrodę telewidzów, czyli 20 tys. złotych. Jan Majewski jest także często widziany w Jakiej to melodii. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Jan Majewski - wiek, wzrost

Ile lat ma Jan Majewski? Nie znamy dokładnej daty jego urodzenia, jednak wiemy że ma obecnie 19 lat. Ile wzrostu ma Jan Majewski? Nie znamy dokładnej miary piosenkarza, jednak sądząc po zdjęciach możemy domyślać się, że mierzy ponad 170 cm wzrostu.

Jan Majewski - piosenki

Jakie piosenki śpiewa Jan Majewski? Artysta ma na swoim koncie kilka kawałków. Zaliczają się do nich tytuły takie jak:

  • Prosto w ciszę
  • Champion
  • Swoje miejsce
  • Właściwie mi dobrze

Jan Majewski - Instagram

Jan Majewski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @janmajewski_official.

The Voice of Poland - o którym trenerze mowa?

Pytanie 1 z 5
Jak naprawdę nazywa się Tomson?