Jan Borysewicz Szybkie Pytania

i

Autor: Radio SuperNova Jan Borysewicz Szybkie Pytania

Jan Borysewicz z Lady Pank odstawił whisky dla...? Artysta zdradził to tylko u nas! [WIDEO]

2022-10-07 9:52

Jan Borysewicz to lider i współzałożyciel zespołu Lady Pank. Artysta odwiedził nasze studio i wziął udział w Szybkich Pytaniach! Dla kogo odstawił whisky? Co cennego ma w telefonie? Tylko u nas odsłonił karty i zdradził jaki jest naprawdę!

Jan Borysewicz to polski wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, wirtuoz gitary, a także autor tekstów piosenek. Publiczności znany jest przede wszystkim jako lider i współzałożyciel popularnego zespołu Lady Pank. Grupa powstała w 1981 roku we Wrocławiu nie tylko przez Borysewicza, ale także przez Andrzeja Mogielnickiego. Lady Pank pozostaje jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych w historii polskiego rocka, jednak jego skład wielokrotnie ulegał zmianie. Warto również wiedzieć, że grupa wydała ponad 20 płyt studyjnych i wylansowała wiele hitów, które do dziś cieszą się popularnością w wielu stacjach muzycznych, w tym na antenie Radia SuperNova. Do niekwestionowanych przebojów należą takie kawałki jak: Tańcz, głupia, tańcz, Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Fabryka małp, Wciąż bardziej obcy, Zostawcie Titanica i Zawsze tam, gdzie ty. Za sprzedaż albumów Lady Pank uzyskał dwie platynowe płyty i sześć złotych.

Sonda
Słuchasz jeszcze Lady Pank?

Jan Borysewicz - Szybkie Pytania

Jan Borysewicz to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artysta przed naszymi kamerami odpowiedział na wiele pytań, które wylosował poprzez specjalny przycisk. Dzięki temu poznaliśmy go blizej i mogliśmy usłyszeć wiele ciekawostek na jego temat, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego.Zastanawiacie się co cennego ma w telefonie? Jaki jest jego ulubiony film? I dla kogo odstawił whisky? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej. Miłego oglądania!

Szybkie pytania - Borysewicz