zły teść

Imiona złośliwych teściów. Tym panom lepiej nie wchodzić w drogę!

2024-07-08 15:12

Zgodnie z nazewnictwem teść to ojciec żony lub męża. Choć to teściowe noszą miano tych "złych" i "z piekła rodem", to okazuje się że są wyjątki. Którzy mężczyźni zasłużyli sobie na miano złośliwych teściów? Za ich imionami stoi naprawdę ciężki charakter.

Przyjęło się, że synowa i teściowa raczej nie zostaną przyjaciółkami, ale teściowa i zięć już tak. Coś w tym jest, a jak wygląda sprawa z teściem? Choć przyjęło się, że ta "zła" i "z piekła rodem" to właśnie płeć żeńska - teściowa, to okazuje się, że mężczyźni, którzy są teściami też mogą mieć charakter, który ciężko zrozumieć i z którym ciężko przebywać. Zazwyczaj to panowie narzekają na swoich teściów, a za to ich małżonki na... teściową. Śmieszne? Być może, ale w wielu rodzinach takie połączenia są prawdziwe. Jak rozpoznać "złego teścia"? Tutaj ważną rolę odgrywa nie tylko zachowanie, ale także tajemnica imienia, a raczej jego charakterystyka.

ZOBACZ TAKŻE: Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe. Lepiej nie wchodzić z nimi w dyskusje!

Ochman nie zna Ich Troje?! Ten hit go pokonał!

Te imiona noszą najgorsi teściowie

Czujesz się nieswojo obok swojego teścia? A może widzisz jak niechętnie odpowiada na Twoje pytania i unika męskiego sojuszu? Jeśli tak, to może świadczyć o tym, że Twój teść, albo nie ma humoru, albo jego imię znajduje się na liście imion złych teściów. Zobacz naszą galerię i przekonaj się, czy Twój teść należy do tego grona - oczywiście wszystko z przymrużeniem oka!

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski pokazał 20-letnią córkę. Od Fabienne ciężko oderwać wzrok!