podróże

i

Autor: pixabay.com

Horoskop na majówkę 2022 - co spotka Cię podczas długiego weekendu?

2022-04-28 12:17

Horoskop na majówkę ciekawi wiele osób. Co wydarzy się w Twoim życiu w długi, majowy weekend? Czy będzie to dobry czas? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku: Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby, Baran i zobacz, co przyszykował dla Ciebie los na tegoroczną majówkę.

Majówka 2022 - horoskop. Co czeka Cię podczas długiego weekendu? Majówka to upragniony czas, na który czeka wiele osób. W tym roku możemy pozwolić sobie na nieco dłuższy odpoczynek, ponieważ długi weekend zaczyna się już w sobotę 30 kwietnia. To aż cztery dni laby, na którą mogą pozwolić sobie przede wszystkim uczniowie, ponieważ 2 maja nie jest wolny dla wszystkich. Kiedy Polak słyszy słowo majówka, od razu wyobraża sobie piękną pogodę, grilla pod gołym niebem, kajaki, wycieczkę w góry lub spacer po plaży brzegiem morza. To błogi stan podczas którego nie trzeba martwić się o codzienność. Zastanawiasz się, jaka będzie Twoja majówka? Znajdź poniżej swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Horoskop na majówkę 2022 - wszystkie znaki zodiaku

Koziorożec - w majówkę ogarnie Cię leń. Nie daj sobie jednak wmówić, że nic Ci się nie chce. Załóż wygodne buty, idź na wycieczkę rowerową lub sam wyjdź z inicjatywą majówkowej podróży. To nie tylko zbliża nas do innych, ale także wygania z naszego życia nudę i monotonię.

Wodnik - na ten weekend czekałeś bardzo długo, dlatego go nie zmarnuj. Nie siedź w domu, lecz zaplanuj wypad za miasto z przyjaciółmi. Taka podróż przyda się całej Waszej paczce i jeszcze mocniej Was zintegruje. W jeden, majówkowy wieczór warto zrobić ognisko i przy gitarze śpiewać najlepsze, polskie hity!

Ryby - majówka wniesie w Twoje życie wiele miłosnych lub bardzo radosnych uniesień. To przełamanie ostatniego kiepskiego czasu, który niestety dał Ci w kość. Teraz bądź po prostu sobą, szanuj innych i spędzaj jak najwięcej czasu z osobami które kochasz. Niech to będzie odpoczynek nie tylko od pracy i obowiązków, ale również od myśli i problemów.

Baran - tegoroczna majówka będzie dla Ciebie kiepska. To wszystko przez obowiązki, które będą na Ciebie czekać. Niestety nie odpoczniesz zbyt solidnie, dlatego postaraj się planować każdą chwilę. Jeśli dobrze to rozegrasz, wieczory będą spokojnie - a może uda się nawet wyskoczyć na jakiegoś grilla?

Byk - ta majówka będzie bardzo rodzinna. Warto spędzić wolny czas z bliskimi i sprawić, by w Waszych głowach pozostało wiele wspomnień. Rodzina jest bardzo ważna i każda chwila powinna być spędzona na 100% bez social mediów i telefonów. Niech to będzie Wasz piękny czas, a doświadczycie ogromnego szczęścia!

Bliźnięta - zdecydowanie musisz odpocząć, ponieważ jesteś w ostatnim czasie bardzo przepracowany. Wziąłeś ostatnio za dużo na głowę, dlatego należy Ci się solidny odpoczynek. Dotleń się, spaceruj i po prostu zrób sobie weekend lenia. Należy Ci się jak nikomu innemu!

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda na majówkę 2022 - deszcz czy słońce? Czym zaskoczy nas początek miesiąca?

Rak - nie daj się wciągnąć w niepotrzebny konflikt lub wymianę zdań. Czasem lepiej przemilczeć temat, nawet jeśli wiemy, że ktoś nie ma racji. W majówkę zastosuj się do tych rad, ponieważ w innym wypadku będziesz mieć kiepski odpoczynek, a chyba tego nie chcesz?

Lew - to będzie pracowita majówka. Warto nadrobić wszystkie zaległości lub zrobić przemeblowanie w domu. Remonty mimo iż są pracochłonne, dają dużo radości i pozwalają tchnąć dużo świeżości. To dobrze Ci zrobi, dlatego pomyśl nawet o samym przestawieniu mebli - od razu poczujesz się lepiej.

Panna - to będzie szalona majówka! Czeka Cię wiele atrakcji i spotkań ze znajomymi, jednak pamiętaj by uważać na budżet. Jeśli za dużo wydasz, po majówce może być ciężko. Baw się z głową, a zobaczysz że wyjdziesz na tym bardzo dobrze.

Waga - w majówkę warto odnowić stare kontakty, ponieważ może wyjść z tego coś dobrego. Masz szansę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o kimś, kto interesuje Cię od dawna, a w dodatku odnowić znajomość i mieć nowego przyjaciela, który będzie przy Tobie na dobre i na złe.

Skorpion - majówka to idealny moment na odpoczynek, ale również na dopieszczenie ogródka. Zadbaj o rośliny, które znajdują się obok Ciebie, a zobaczysz jak Cię to odstresuje. Połącz prace domowe z odpoczynkiem, a majówka na pewno nie będzie zmarnowana!

Strzelec - w ostatnim czasie zaniedbałeś wiele osób, czas to zmienić - właśnie w majówkę. Zorganizuj wypad za miasto, a jeśli nie masz takich możliwości zbierz ekipę i wybierzcie się na kajaki, zróbcie ognisko z kiełbaskami lub zorganizuj tematyczną domówkę. Każdy będzie Ci za to bardzo wdzięczny.

Sonda
Czy masz już plany na majówkę?

Aktywność fizyczna na majówce to dobry początek, aby rozpocząć pracę nad budowaniem formy na lato. Jak się za to zabrać? Co robić, aby w kilka tygodni wyglądać super w bikini? - dowiesz się z najnowszego podcastu SuperZdrowi. Podsłuchaj!

Listen to "Forma na lato - jak zdrowo i skutecznie zmienić swoje ciało przed wakacjami?" on Spreaker.