Magdalena Schejbal

i

Autor: AKPA Magdalena Schejbal

Gwiazda Kryminalnych dziś wygląda całkiem inaczej! Co słychać u Magdaleny Schejbal?

2022-06-14 13:03

Pamiętacie Magdalenę Schejbal, która wcielała się w rolę podkomisarz Barbary Storosz w serialu Kryminalni? Kiedyś była wielką gwiazdą telewizji, lecz słuch o niej zaginął. Co dziś robi i jak wygląda? Będziecie w szoku! Magdalena Schejbal zrezygnowała z blondu i dziś jest brunetką.

Magdalena Schejbal to aktorka, która dała się poznać większej publiczności, jako podkomisarz Barbara Storosz w serialu Kryminalni. Choć jego emisja miała swoją premierę już bardzo dawno temu, bo we wrześniu 2004 roku, to i tak każdy bardzo dobrze pamięta te sceny. Magdalena Schejbal występowała w serialu obok Marka Włodarczyka i Macieja Zakościelnego, którzy również wcielali się w rolę policjantów. Fabuła dotyczyła oczywiście kryminalnych zagadek, które zawsze trzymały w napięciu. Nie brakowało także osobistych wątków bohaterów, w tym tych miłosnych. Warto również wiedzieć, że serial Kryminalni zdobył trzykrotnie nagrodę Telekamery w latach 2006-2008, natomiast w 2009 został nagrodzony Złotą Telekamerą.

Sonda
Kryminalni - oglądałeś/-aś ten serial?

Magdalena Schejbal - kiedyś i dziś

Magdalena Schejbal to polska aktorka filmowa i teatralna. Na swoim koncie ma nie tylko rolę w serialu Kryminalni, ale także główną rolę w serialu Szpilki na Giewoncie. Oprócz tego można było oglądać ją w Na dobre i na złe, a także w Blondynce na antenie TVP. Jak dziś wygląda Magdalena Schejbal, która wcielała się w podkomisarz Barbarę Storosz? Okazuje się, że po charakterystycznym blondzie aktorki, nie ma już śladu! Dziś Magdalena jest brunetką i cały czas wygląda bardzo młodo. Choć na czerwonych dywanach i głośnych premierach bywa rzadko, to i tak ma swoje grono wiernych fanów, między innymi w social mediach. Na jej Instagramie możemy zauważyć, że wciąż oddaje się swojej pasji, jaką jest oczywiście aktorstwo.

Poniżej możecie zobaczyć, jak dziś wygląda serialowa podkomisarz Basia Storosz. Jak widać, dla niej czas się zatrzymał!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc