Grzegorz Skawiński z Kombii oczarował internautów. Awinion na żywo TOTALNIE zachwyca!

i

Autor: AKPA Grzegorz Skawiński z Kombii oczarował internautów. Awinion na żywo TOTALNIE zachwyca!

Grzegorz Skawiński z Kombii oczarował internautów. Awinion na żywo TOTALNIE zachwyca!

2023-02-01 13:06

Nie zgubię swego dnia, ciepła twoich rąk, tańca na moście choćby i w Awinion - tak śpiewał refren Grzegorz Skawiński w piosence zespołu Kombii. Teraz wokalista postanowił zrobić to na żywo tylko przy dźwiękach gitary, na której sam zresztą gra. Ciarki gwarantowane - internauci są zachwyceni!

Kombii to polski zespół, który na co dzień gra muzykę z pogranicza pop-rocka i synth popu. Został założony w 2003 roku przez Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka i Jana Plutę, czyli trzech byłych członków zespołu Kombi. Grupa ta stanowi reaktywację zespołu Kombi - pisanego przez jedno "i" z lat 1976-1992, co już sugeruje nam nazwa pisana przez dwa "i". Oznacza to oczywiście "Kombi 2", jednak stylizowane na rzymską liczbę II. Od momentu reaktywacji grupa prezentuje odmieniony styl muzyczny. Jest to kompromis między synth popowym brzmieniem nawiązujeącym do lat 80. a elektrycznymi prztyczkami gitarowymi Grzegorza Skawińskiego.

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Awinion na żywo

Nie zgubię swego dnia, ciepła twoich rąk, tańca na moście choćby i w Awinion - takimi słowami rozpoczyna się refren hitowego kawałka zespołu Kombii "Awinion", który miał swoją premierę w 2007 roku. W Polsce nie ma chyba osoby, która nie znałaby tych kultowych słów, które śpiewa w numerze właśnie Grzegorz Skawiński. Wokalista postanowił w nowym roku zrobić niespodziankę swoim fanom i zaśpiewał kawałek na żywo, bez żadnego podkładu i playbacku. Zrobił to na TikToku, a fani oszaleli z zachwytu! Dodatkowo Skawiński zdradził sekret piosenki, która powstała w ... Hiszpanii.

- Piosenka pochodzi z albumu „Ślad” Teledysk do utworu powstał w Hiszpanii kręciliśmy go w Alicante tekst napisał Jacek Cygan muzykę Bartek Wielgosz - napisał pod wideo Grzegorz Skawiński

Internauci zasypali wokalistę Kombii samymi komplementami i szczerze wyrazili zdanie, że piosenek w wykonaniu Skawińskiego, mogliby słuchać każdego dnia w kółko! Poniżej możecie posłuchać jak wokalista zespołu Kombii dał czadu na TikToku. Ciarki gwarantowane!

ZOBACZ TAKŻE: #StartUp Music z Piotrem Cugowskim! Nagraj piosenkę i spełnij swoje muzyczne marzenie

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa: