Mrozu

i

Autor: AKPA Mrozu

Fryderyki 2023 - kto wystąpi na scenie? Wśród artystów Mrozu i nastoletnia gwiazda!

2023-04-21 8:31

Fryderyki 2023 już w sobotę 22 kwietnia, dlatego nic dziwnego, że widzowie poszukują informacji na temat tego, kto wystąpi podczas gali na scenie. Okazuje się, że muzyczny popis da między innymi Mrozu, a także nastoletnia gwiazda, którą poznała już nie tylko Polska, ale także świat. Sprawdź, kto wystąpi na Fryderykach 2023.

Rozdanie Fryderyków 2023 już w sobotę 22 kwietnia. Kto wystąpi? Kogo zobaczymy na scenie? Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2023 po raz kolejny odbędzie się na Śląsku. Akademia Fonograficzna, która dzieli się na trzy sekcje składające się z muzyki rozrywkowej, jazzowej oraz poważnej zadecyduje o tym, kto otrzyma w tym roku prestiżową statuetkę. Wśród nominowanych jest między innymi Natalia Szroeder, Agnieszka Chylińska, Rubens, Brodka, Dawid Podsiadło, a także Doda, która po 20 latach dostała nominacje w kategorii muzyka rozrywkowa - album roku pop. Szansę na statuetkę mają także ścieżki dźwiękowe z filmów "Johnny" i "IO", a także projekt artystyczny Męskie Granie Orkiestra 2021. Co ciekawe, galę Fryderyki 2023 poprowadzą Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska, Marcin Prokop i Wojciech Łozowski. Kto wystąpi na scenie?

Mery Spolsky zdradza co przy kreacji robił jej tata

Fryderyki 2023 kto wystąpi? [GWIAZDY]

Kto wystąpi na Fryderykach 2023? Na scenie w Arenie Gliwice pojawią się znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Fani z niecierpliwością czekają na występ Mrozu, a także nastoletniej artystki Sary James! Kogo jeszcze zobaczymy na scenie Fryderyków 2023? Oto gwiazdy nadchodzącej gali, które sprawią by ten wieczór był jeszcze bardziej muzyczny:

  • Mrozu
  • Sara James
  • T. Love
  • Julia Wieniawa
  • Szczyl
  • Smolasty
  • zespół Behemoth.

ZOBACZ TAKŻE: Fryderyki nominacje 2023. Kto jest nominowany do nagrody Fryderyka?

Sonda
Będziesz oglądać Fryderyki 2023?