MISS POLONIA

Finalistki Miss Polonia 2023. Kto walczy o tytuł najpiękniejszej?

2023-06-30 19:16

Już w piątek 30 czerwca w Zakopanem odbędzie się 44. finał konkursu Miss Polonia. Dziewiętnaście kobiet z różnych stron Polski zaprezentują się przed ogromną publicznością w sukniach wieczorowych, strojach sportowych i nie tylko. Kto walczy o tytuł najpiękniejszej? Zobaczcie galerię ze zdjęciami finalistek Miss Polonia 2023.

Finał konkursu Miss Polonia 2023 już w piątek 30 czerwca. Konkursy piękności cieszą się ogromnym powodzeniem na świecie. Nic dziwnego, w końcu na wybiegu pojawiają się najpiękniejsze kobiety z różnych krajów. W Polsce najpopularniejszymi konkursami są Miss Polski i Miss Polonia, które odbywają się z roku na roku i zdobywają pozytywne komentarze. Wielkimi krokami zbliża się finał Miss Polonia 2023. Już w piątek 30 czerwca w Zakopanem o tytuł najpiękniejszej powalczy 19. finalistek. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na żywo od godziny 20:10 na antenie TVP2. Galę poprowadzą Izabella Krzan, Krystyna Sokołowska, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak, a na scenie nie zabraknie także Dody, Dominika Dudka i zespołu Komodo.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Miss Polonia 2023 - KANDYDATKI

Kto bierze udział w konkursie Miss Polonia 2023? Kandydatki są już znane! W piątek 30 czerwca odbędzie się 44. Finał Konkursu Miss Polonia w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem. O tytuł najpiękniejszej powalczy 19 kandydatek. Początkowo miało być ich 20, jednak jedna z dziewczyn zrezygnowała z udziału w konkursie. Kandydatki zaprezentują na scenie kreacje projektantów, prestiżowych marek i pokażą się między innymi w sukniach wieczorowych i strojach sportowych. W naszej galerii na górze artykułu znajdziecie wszystkie kandydatki Miss Polonia 2023. To właśnie wśród nich znajduje się dziewczyna, która założy koronę i zgarnie prestiżowy tytuł. Przypomnijmy, że Miss Polonia 2022 została Krystyna Sokołowska.

Sonda
Będziesz oglądać finał Miss Polonia 2023?