Filip Lato gościem programu SuperStar

i

Autor: Radio SuperNova Filip Lato gościem programu SuperStar

Filip Lato gościem programu SuperStar. Tylko nam zdradził, kiedy nowa płyta!

2022-07-13 15:00

Filip Lato to wokalista, który swoją twórczością potrafi rozczulić niejedną osobę. Jesteście ciekawi o czym śpiewa swoje piosenki, kiedy na rynku pojawi się jego nowa płyta i jakie skrywa tajemnice? Odpowiedzi Filipa Lato będziecie mogli usłyszeć na antenie Radia SuperNova. Sprawdźcie szczegóły - tego nie można przegapić!

Filip Lato to polski wokalista, który zdobył popularność występując w 7. edycji The Voice of Poland. Po programie jego kariera nabrała wiatru w żagle, dlatego nic dziwnego, że dzisiaj jego twórczością zachwyca się niejedna osoba. Do najpopularniejszych kawałków artysty należy numer "100", który powstał w 2017 roku we współpracy z Sound’n’Grace i na samym YouTube liczy ponad 40 milionów odsłon! Nie można również zapomnieć o duecie z Julą i piosence "Zanim Nas Policzysz", a także najnowszym kawałku "Lepiej mieć", który kryje w sobie głębokie przesłanie.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Lato woli Dodę, czy Edytę Górniak? Ujawnił to podczas Szybkich Pytań!

Mamy dla Was niespodziankę! Filip Lato będzie gościem programu SuperStar w Radiu SuperNova. Artysta opowie o:

  • dojrzałości muzycznej
  • swoich piosenkach - o czym i jak je śpiewa
  • Premierach w Opolu
  • filozofii życia
  • nowej płycie.

Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 17 lipca równo o godzinie 19. Tylko Wam Filip Lato zdradzi takie tajemnice!

Szybkie Pytania - Filip Lato