Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska

i

Autor: AKPA

TRANSMISJA W TV

Farma 2024 - transmisja tv i online, powtórki. Kiedy oglądać trzecią edycję w Polsacie?

2024-01-09 9:57

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska zapraszają widzów na całkiem nową "Farmę". Na wszystkich czeka mnóstwo emocji, wrażeń i trudności do pokonania. Nie zabraknie także przyjaźni i spisków oraz specjalnych gości. Kiedy oglądać Farmę 2024 w TV i online? Czy są przewidziane powtórki? To warto wiedzieć.

Spis treści

  1. Farma - transmisja TV i online
  2. Farma - kiedy powtórka w TV?

Nowe odcinki Farma już od 8 stycznia 2024 w Polsacie. O której godzinie oglądać? Kiedy powtórka? Odpowiadamy! Trzecia edycja "Farmy" mocno ucieszyła widzów. Nic dziwnego, w końcu ponownie będą mogli śledzić losy uczestników. W nowej edycji zobaczymy osiem kobiet, do których później dołączy ośmiu mężczyzn. Uczestnicy show będą musieli nie dość, że przestawić się z miejskiego życia, na wiejskie, to jeszcze będą musieli stawić czoła swoim słabościom. To nie koniec ich zmagań. Uczestnicy na tytułowej Farmie muszą zadbać nie tylko o zwierzęta i naturę, ale także o siebie. Brak internetu, brak bieżącej wody i ograniczone jedzenie, spędzą niektórym sen z powiek. Jednak ten kto okaże się być najlepszy zdobędzie w finałowym odcinku 100 tysięcy złotych i tytuł "Super Farmera". Kiedy oglądać nowe odcinki "Farmy" w telewizji?

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

Farma 3 uczestniczki. Zobacz ich prywatne zdjęcia!

Farma - transmisja TV i online

Gdzie oglądać nowe odcinki Farmy w TV i online? Reality-show, które prowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska będzie można oglądać od poniedziałku 8 stycznia w Polsacie. Nowe, premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Gdzie obejrzeć Farmę online? Program jest dostępny także w internecie, dokładnie w Polsat Box Go, jednak aby go obejrzeć należy wykupić dostęp. Cena w pakiecie wynosi od 30 złotych na 30 dni.

ZOBACZ TAKŻE: Farma 2024 - obsada. Wiemy kim są uczestniczki trzeciej edycji show

Farma - kiedy powtórka w TV?

Kiedy powtórka Farmy w TV? Jeśli przegapiliście premierowy odcinek - nic straconego. Powtórkę programu Farma obejrzycie na polsatboxgo.pl. Niestety w TV nie są dostępne powtórki Farmy, podobnie jak było to w ubiegłych latach. Fani reality-show domagali się ich w komentarzach na Facebooku Polsatu, jednak stacja nie odniosła się do ich prośby.