Ewa Farna

i

Autor: AKPA Ewa Farna

Ewa Farna dała czadu na koncercie, a jej fani są w siódmym niebie. Co za energia!

2022-07-18 12:52

Ewa Farna to piosenkarka, której nie da się nie lubić. To od niej płynie pozytywna energia, a piosenki które śpiewa - nigdy się nie nudzą. Teraz polsko-czeska wokalistka dała czadu, a wszystko zadziało się na koncercie w Warszawie. Fani gwiazdy są w siódmym niebie i nie mogą wyjść z podziwu, ile miała w sobie energii. Sprawdźcie szczegóły!

Ewa Farna to piosenkarka, której po prostu nie da się nie lubić! To właśnie ona od 15 lat intensywnie działa w branży muzycznej nie tylko w naszym kraju, ale również w Czechach i na Słowacji. Podczas swojej kariery zdążyła wylansować już wiele hitów, które grane są w stacjach radiowych w Polsce, a na YouTube osiągają miliony odsłon. Mowa o kawałkach takich jak: Cicho, Wszystko albo nic, czy też jeden ze świeżych numerów o tytule Ciało. To właśnie ta piosenka zrobiła ogromny szum rok temu, mówiąc o zaakceptowaniu zmian na swoim ciele, na które nie ma się wpływu. Teraz Ewa Farna koncertuje po Polsce i rozpala wszystkich nie tylko swoją twórczością, ale przede wszystkim znakomitą energią, a to co zadziało się w Warszawie - przejdzie do historii!

ZOBACZ TAKŻE: Beata Kozidrak z mocnym wyróżnieniem. Fani 'zasłużyłaś na to'

Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?

Ewa Farna szaleje na koncercie

Tej energii może pozazdrościć artystce w tym momencie każdy! Ewa Farna podczas koncertu w Warszawie dała czadu i to dosłownie. Były śpiewy, tańce i oczywiście pełno szczerego uśmiechu. Publiczność bawiła się znakomicie, podobno jak piosenkarka na scenie! Skąd to wiemy? Artystka zamieściła w sieci nagranie, które podpisała:

Warszawo dochodzę do siebie, szukam slow. To było ???????✌?????? aaach! Wrócę jeszcze do tego!

Internauci są zachwyceni nagraniem i nie mogą przestać pisać piosenkarce komplementów, podobnie jak publiczność, która tego dnia znalazła się pod sceną. Poniżej możecie zobaczyć reakcje fanów, a także zobaczyć jak Ewa Farna dawała czadu na koncercie. To nagranie przejdzie do historii!

- Kobieta rakieta i szaleństwo przez duże S. Jak dobrze było wrócić do tego Waszego muzycznego świata? Dzięki wielkie za każdą nutę, za ten luz, za autentyczność i za masę dobrej energii. Tego mi brakowało ??❤

- Było najlepiej, uwielbiam biletowane koncerty bo przychodzą na nie słuchacze nie z przypadku (zazwyczaj) ? jestem jak zwykle powalona skalą głosu? Dziękuje Ewa, po prostu.

- Byłam już na wielu twoich koncertach, ale wczoraj był istny ? i masa dobrej energii

Szybkie pytania - Cleo