Eurowizja 2023 - Blanka

i

Autor: Chloe Hashemi/EBU Eurowizja 2023 - Blanka

Eurowizja 2023 - głosowanie online. Jak oddać głos przez internet?

2023-05-13 23:41

Eurowizja 2023 odbywa się w dniach 9, 11 i 13 maja. Podczas tych trzech dni fani prestiżowego konkursu będą mogli posłuchać na żywo piosenek różnych krajów, a także oddać głos na tych, którzy ich zdaniem wypadli najlepiej. Jak głosować na faworytów Eurowizji 2023 w internecie? Czy Polacy mogą głosować na swój kraj? Sprawdźcie!

Jak głosować online na Eurowizji 2023? To ciekawi wiele osób. Przed nami finał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji podczas którego dowiemy się, kto zgarnął nagrodę główną. Wśród finalistów znaleźli się zwycięzcy pierwszego i drugiego półfinału, a także "Wielka Piątka" - Francja, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania i Niemcy oraz poprzedni zwycięzcy, czyli Ukraina. O zwycięstwo walczy także Polska, a dokładnie nasza reprezentantka Blanka z piosenką Solo. Jak zagłosować online? Czy można oddać głos na Polskę? Głosowanie na Eurowizji 2023 ma swoje zasady!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - o której godzinie FINAŁ? Która śpiewa Blanka?

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Głosowanie online Eurowizja 2023 - drugi półfinał

Jak głosować na Eurowizji 2023? To banalnie proste! Do wyboru mamy kilka opcji. Głos na faworytów można oddać za pośrednictwem SMS-ów, które wysyła się na podany numer 73555 wyświetlony przy danym uczestniku Eurowizji. Możemy także zagłosować online za darmo. W tym celu wystarczy pobrać darmową aplikację Eurovision Song Contest lub za pośrednictwem bezpiecznej platformy internetowej - www.esc.vote. Głosowanie rozpocznie się po wykonaniu ostatniej piosenki i potrwa około 15 minut. Przypomnijmy, że każdy wysłany SMS z Polski i oddany głos online na Blankę i jej piosenkę "Solo" będzie nieważny. Z naszego kraju nie zagłosujemy na reprezentantkę Polski, za to za granicą już tak.

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz zachwyca się Solo i krytykuje poziom Eurowizji. Zaapelowała do internautów!

Sonda
Podobał Ci się występ Blanki podczas drugiego półfinału konkursu Eurowizja 2023?