Krystian Ochman

i

Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS Krystian Ochman - Eurowizja 2022

Eurowizja 2022 - Krystian Ochman z ważnym przesłaniem niczym Cristiano Ronaldo [TYLKO U NAS]

2022-05-12 11:14

Eurowizja 2022 trwa, a Krystian Ochman w barwach Polski będzie walczyć o awans do finału już w czwartkowy wieczór 12 maja. W związku z tym reprezentant naszego kraju postanowił przesłać parę słów słuchaczom Radia SuperNova, a także czytelnikom naszej strony. Co powiedział? Przekonajcie się sami oglądając wideo poniżej.

Krystian Ochman stał się reprezentantem Polski i będzie godnie walczyć o zwycięstwo dla naszego kraju podczas Eurowizji 2022. Konkurs odbywa się w tym roku w Turynie, w północno-zachodnich Włoszech między 10 a 14 maja. Jest to nie tylko najpopularniejsze muzyczne wydarzenie na świecie, ale przede wszystkim bardzo emocjonujący czas dla uczestników wydarzenia, ale także dla publiczności. Przypomnijmy, że we wtorek 10 maja odbył się pierwszy półfinał konkursu, gdzie do finału przeszło dziesięć państw - Szwajcaria, Armenia, Islandia, Litwa, Portugalia, Norwegia, Grecja, Ukraina, Mołdawia, Holandia.

Już w czwartkowy wieczór 12 maja, podczas drugiego półfinału na scenie znajdzie się reprezentant Polski - Krystian Ochman z piosenką River. Według wielu ekspertów artysta ma szansę zajść naprawdę wysoko. Czy tak będzie? Trzymamy kciuki i mamy dla Was niespodziankę!

Sonda
Czy Krystian Ochman ma szansę wygrać Eurowizję?

Krystian Ochman dla Radia SuperNova

To dzieje się naprawdę! Krystian Ochman prostu z Turynu nagrał pozdrowienia dla wszystkich czytelników i słuchaczy Radia SuperNova. Dodatkowo reprezentant naszego kraju poprosił, by trzymać za niego kciuki i niczym Cristiano Ronaldo zaapelował, by pić dużo wody. Poniżej możecie obejrzeć nagranie prosto z Włoch. Krystian Ochman trzyma formę!

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman - Eurowizja, wiek, rodzice, dziewczyna, wzrost, dziadek, Instagram

Krystian Ochman przed Eurowizją 2022 - tylko w Radiu SuperNova

Eurowizja 2022 - finał [DATA, GODZINA, TRANSMISJA]

Finał Eurowizji 2022 odbędzie się już w sobotę 14 maja. Transmisja będzie dostępna za darmo na oficjalnej stronie - Eurovision.tv, na profilu Eurovision Song Contest na YouTube, a także pojawi się w telewizji na kanale TVP1 i TVP Polonia. Start finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji już o godzinie 21:00 czasu polskiego. Warto również wiedzieć, że na TVP1 wydarzenie poprzedzi koncert Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji w telewizji, który rozpocznie się o godzinie 20:25. Tego nie można przegapić!