Emilia Dankwa

i

Autor: FOTO ARTUR HOJNY / SE Emilia Dankwa

Emilia Dankwa z Rodzinki.pl zmieniła się nie do poznania! Serialowa Zosia została modelką

2022-05-17 11:33

Miała zaledwie 7 lat kiedy pojawiła się w serialu Rodzinka.pl. Mowa o Emilii Dankwa, która od 2012 roku wcielała się w rolę Zosi. Urocza dziewczynka skradła serca wielu widzów, a dziś jest nie do poznania i została modelką w znanym, śniadaniowym programie. Sprawdźcie szczegóły.

Rodzinka.pl to serial, który pokochała Polska publiczność. Genialne role aktorów, duża dawka dobrego humoru, a także wątki z życia wzięte to był istny strzał w 10-tkę. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, a ostatni odcinek Rodzinki.pl został wyemitowany na początku maja 2020. Pamiętacie serialową Zosię, koleżankę Kacperka? W uroczą dziewczynkę o bujnych lokach wcielała się Emilia Dankwa. Aktorka młodego pokolenia zaczynała swoją karierę w serialu w 2012 roku mając zaledwie 7 lat i śmiało można powiedzieć, że dorastała na oczach widzów. Choć Emilia zaistniała w branży filmowej, nie konturowała na tej ścieżce swojej kariery. Co dziś robi i jak wygląda? Zmieniła się nie do poznania i... jest modelką!

Natalia Nykiel - Co lubi robić o 3 w nocy? (Szybkie Pytania)

Emilia Dankwa - kiedyś i dziś

Emilia Dankwa dała się poznać publiczności, dzięki roli Zosi w serialu Rodzinka.pl. Przez lata dorastała na oczach widzów przed telewizorami, a teraz okazuje się, że w lutym 2022 skończyła 17 lat! Choć zrezygnowała z aktorstwa, to wciąż jest popularną osobą między innymi w internecie. Od pewnego czasu rozwija swoją karierę w social mediach - na Instagramie, TikToku, a nawet na YouTubie, gdzie jej kroki obserwuje tysiące osób. Oprócz tego Emilia Dankwa jest także modelką, a w Pytaniu na Śniadanie miała niedawno swój debiut. Przed kamerami zaprezentowała się w pomarańczowym garniturze, który przypadł do gustu wielu osobom. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku! Urocza Zosia zmieniła się w prawdziwą, a w dodatku piękną kobietę. Sami zobaczcie!

Sonda
Oglądałeś serial "Rodzinka.pl"?