Elwira Mejk

i

Autor: TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS Elwira Mejk

Elwira Mejk pokazała jak walczy z poważną chorobą. Fani są zaniepokojeni!

2023-02-20 13:00

Jedna z największych gwiazd disco polo, walczy z poważną chorobą! Artystka disco polo - Elwira Mejk, pokazała jak codziennie poddaje się leczeniu, a dokładnie zabiegu generatorem plazmowym. Fani na ten widok od razu mocno się zmartwili i zasypali ją komentarzami wsparcia. Sprawdź, na co choruje Elwira Mejk i jak radzi sobie z chorobą.

Elwira Mejk to jedna z najpopularniejszych artystek w branży disco polo, która z muzyką ma wiele wspólnego od czwartego roku życia. Śpiewała w podstawówce, szkole średniej, a nawet występowała w szkolnym teatrze. Później narodził się pomysł założenia grupy Mejk, która w branży disco polo działa już ponad 24 lata. Piosenkarka znana jest przede wszystkim słuchaczom diso z piosenek takich jak Tańczę z nim do rana, Na parterze, Tak nie musiało być i nie tylko! Teraz gwiazda zdecydowała się pokazać swoje prawdziwe życie, a dokładnie to jak codziennie walczy z chorobą jaką jest borelioza. Borelioza jest chorobą w większości przypadków całkowicie uleczalną pod warunkiem, że zostanie wcześnie zdiagnozowana.

ZOBACZ TAKŻE: Najfajniejszy Zwierzak w Polsce to... Zgłoś swojego pupila i zgarnij atrakcyjne nagrody [KONKURS]

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Elwira Mejk - choroba

Elwira Mejk walczy z boreliozą i przyznała to publicznie. Jak wynika z jej najnowszego TikToka, każdego ranka wykonuje zabieg generatorem plazmowym, by całkowicie zwyciężyć z końcówką choroby. Terapia generatorem plazmowym to bardzo skuteczna i innowacyjna metoda walki z wieloma jednostkami chorobowymi i patogenami. Generator wytwarza wiele rodzajów fal jednocześnie, które wpływają na komórki patogenu i sprawiają, że ten ulega rozpadowi. Zabieg ten jest bardzo precyzyjny, a przy tym mało inwazyjny, a jego skuteczność jest wysoka, ponieważ wytwarzane fale z łatwością docierają do dowolnego miejsca w organizmie. Poniżej możecie zobaczyć, jak fani wspierają Elwirę Mejk. My również przesyłamy jej uściski i życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE: Czy można zarazić się boreliozą od psa czy kota? Kleszcze atakują!

- Biedactwo dużo zdrówka 🥺 😘

- zdróweczka życzę z całego serca Pani Elwiro

- Zdrowia . Paskudna choroba, niestety .

Sonda
Chorowałeś na boreliozę?