Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Edyta Górniak będzie nauczać. Na warsztaty trzeba będzie wydać fortunę!

2023-07-17 13:15

Wygląda na to, że Edyta Górniak odnalazła nową ścieżkę kariery i zamierza poświęcić się nie tylko muzyce, ale również szkoleniom i warsztatom. Artystka będzie wtajemniczać w świat medytacji, energii i psychologii. Na cztery godziny lekcji z nią trzeba będzie przeznaczyć sporą sumę. Nie zgadniecie ile!

Artystka już niedługo będzie mogła poszczycić się sporym przelewem, który wpłynie na jej konto. Wszystko ze względu na to, że zdecydowała się na spróbowanie całkowicie nowego zajęcia, które ma pomóc w synchronizowaniu się ze światem subtelnym. Wielu może zdziwić fakt, że Edyta Górniak zdecydowała się na to, by nauczać. Szczególnie, że nie od dzisiaj wiadomo o tym, że wokalistka rzuciła edukację w trzeciej klasie szkoły podstawowej, czego wynikiem jest brak matury. Jednak teraz zdecydowała, że w Anglii poprowadzi przyspieszony kurs oraz warsztaty o psychologii i duchowości. Koszt czterogodzinnych zajęć zwala z nóg.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Edyta Górniak - szkolenie

Gwiazda weźmie udział, ale też wystąpi jako jedna z prelegentek na kongresie dotyczącym medytacji, energii, magicznego uzdrawiania i generalnie wyższych stanów świadomości. Edyta ma poprowadzić przyspieszony kurs synchronizowania się ze światem subtelnym. Na swoim Instastories przyznała, że jest przekonana, że świetnie sprawdzi się w roli prelegentki.

Nauczyłam się, w jaki sposób podnieść się z traumatycznych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszy. Chętnie podzielę się tą wiedzą, bo chciałabym, żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi. Jestem osobą spokojną, wesołą, opanowaną, mimo tego, że pracuje w show-biznesie, mimo że wielu rzeczy doświadczyłam. O wielu historiach wiecie, o wielu historiach nie wiecie.

Z kolei na stronie wydarzenia możemy przeczytać, jakie tematy będzie poruszać prelegentka podczas warsztatów.

Pozyskiwanie wiedzy i inteligencji życiowej, a także poszerzanie światopoglądów w coraz większym jego spektrum, jest dowodem na to, że czas nam sprzyja. I na szczęście nie jest to jedyny sojusznik w uzdrawianiu życiowych traum. Czy można wybaczyć zdradę emocjonalną, odrzucenie i trudne doświadczenia traumatyczne? Tak, z całą pewnością można. Mogę to przyznać dopiero dziś, kiedy odnalazłam na to dowody i sposoby.

Wydarzenie odbędzie się w Windsorze, niedaleko Londynu. Warsztaty z Edytą Górniak to 4 godziny wykładów oraz obiad. Koszt takiej przyjemności to 185 funtów, czyli niecałe 1000 złotych.

Źródło: Edyta Górniak będzie nauczać. Na warsztaty trzeba będzie wydać fortunę!