Dzakob, Pjonteczek, Sztoss i Tyrsoon prezentują nowy singiel. 'Ciągle mi mało' wakacyjnym hitem?

i

Autor: materiały prasowe Dzakob, Pjonteczek, Sztoss i Tyrsoon prezentują nowy singiel. 'Ciągle mi mało' wakacyjnym hitem?

Dzakob, Pjonteczek, Sztoss i Tyrsoon prezentują nowy singiel. 'Ciągle mi mało' wakacyjnym hitem?

2022-06-21 10:34

Ciągle mi mało, czyli nowość od czwórki wokalistów. To właśnie Dzakob, Pjoneteczek, Sztos i Tyrsoon muzycznym przekazem planują podbić playlisty. Czy im się uda? Letni numer szybko wpada w ucho - przekonajcie się sami!

Premiera od czwórki artystów, którzy ze sprecyzowanym przekazem planują podbić playlisty. Letni Hit o prostym tytule Ciągle mi mało, to nic innego jak dawka chwytliwych dźwięków i wdzięcznych wersów. Artyści postanowili zaśpiewać o uczuciach i nie wstydzą się przyznać, że w większości utwór ten kierują do osób im bliskich. 

Charakterystyczny vibe utworu tworzy linia łącząca melodyjny rap oraz klimat r’n’b. Przekaz utworu jest prosty, jak w tytule - Artyści pragną wyznawać uczucia w ten wyjątkowy sposób, poprzez wydawanie lovesongów.  Sami zgodnie uważają, że to poezja XXI wieku oraz nie wstydzą się mówić o tym głośno. 

- Chcielibyśmy żeby nasza muzyka była ukojeniem dla ludzi z problemami miłosnymi, ale też by przekazywała radość i dobry vibe, który jest dla nas samych bardzo ważny. Pragniemy by ludzie nie wstydzili się tego co czują w głębi serca, niezależnie czy jest gorzej czy lepiej. Każdy jest tylko człowiekiem.

Skąd połączenie właśnie takich artystów? Jest to bardzo ciekawa czwórka, w skład której wchodzą Dzakob, Pjonteczek, Tyrsoon oraz Sztos. Część z Nich znała się wcześniej, zaś współpraca ze Sztosem (Którego kojarzyć możemy z utworów takich jak „Młoda krew” czy „Ty należysz do mnie”) - Jak udało się nam dowiedzieć - Zapoczątkowana była na Instagramie, to właśnie tą drogą Kacper Tyra (Tyrsoon) zaproponował nagranie wspólnego utworu. Prace nad utworem przebiegły w pełnej zgodzie oraz towarzyszącym artystom – pozytywnym vibem.

- Z Dzakobem tworzyliśmy muzykę już wcześniej, ale jest to pierwszy utwór w którym mogłem wystąpić ze Sztossem (mam nadzieje że nie ostatni). Uważam że bardzo dobrze zgraliśmy się jako zespół oraz stworzyliśmy wspólnie coś fajnego -  Zdradził Piotr Myśliwski (Pjonteczek).

Artyści mają w planach zawojować polski rynek muzyczny i bez wątpienia mają ku temu możliwości. Utwór Ciągle mi mało jest bardzo chwytliwy i ma predyspozycje by stać się HITEM TEGO LATA!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc