Doda

i

Autor: AKPA Doda

Doda została MILIONERKĄ. Tak cieszy się ze swojego sukcesu!

2023-06-23 11:13

Doda skacze z radości ponieważ została milionerką! Na ten czas czekała z niecierpliwością, aż w końcu przy pomocy swoich fanów na jej koncie pojawiło się sześć zer. Zobaczcie sami jak cieszy się ze swojego sukcesu!

Doda to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Polska publiczność uwielbia ją nie tylko za jej wokal i piosenki z przekazem, ale przede wszystkim za jej niepodrabialny i oryginalny charakter. Zachwycają się jej figurą i ciętymi ripostami, które szybko obiegły internet i stały się nawet memami! Doda w 2000 roku spośród setki kandydatek została wybrana na wokalistkę nowo powstałego zespołu Virgin w którym była prawie do końca 2006 roku. Następnie rozpoczęła karierę solową, a ostatni rok w branży jest dla niej bardzo łaskawy. Piosenki, które wydała w ostatnim czasie już w dniu premiery dostały miano hitów, a mowa o kawałkach takich jak: Melodia ta, Wodospady, Zatańczę z aniołami. Teraz artystka, która prężnie pracuje nad swoim kolejnym programem z Telewizją Polsat, świętuje MILION, na który czekała z niecierpliwością!

Doda i jej ukochany mają powody do świętowania. W końcu się udało!

Szybkie pytania - Doda

Doda z milionem na TikToku

Doda czekała na tę liczbę z niecierpliwością, aż w końcu się udało! Na jej TikToku wybiło 1 000 000 obserwujących z czego artystka niesamowicie się cieszy. Co ciekawe łączna liczba polubień jej filmów w muzycnzej aplikacji wynosi ponad 13 mln! Nie da się ukryć, że Doda jest nie tylko piosenkarką, ale także jedną z barwniejszych postaci w internecie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób, a na TikToku jest prawdziwy szał! Każdy filmik artystki nie przechodzi bez echa, a w komentarzach możemy obserwować sam zachwyt jej fanów.

Z okazji 1 000 000 obserwatorów na TikToku, Doda opublikowała na swojej relacji na Instagramie rolkę, którą przygotowali jej fani. Pod nią znajduje się opis, który pokazuje że siła przyciągania ma wielką moc:

- Doda przyciąga jak magnes ! Mówi w wywiadzie i ma🧡🧡🧡 Na Tik Toku artystki właśnie wybiło ponad milion obserwatorów.🔥

A Wy obserwujecie już Dodę na TikToku? Jeśli nie - szybko nadróbcie! Filmiki Dody codziennie poprawiają humor!

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?