Viki Gabor Cher

i

Autor: AKPA // Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News

GWIAZDY

Viki Gabor wygląda jak światowa gwiazda! Dzieli je 61 lat różnicy

2023-06-20 12:19

Viki Gabor mocno eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Piosenkarka zna się na modzie i trendach, co widać w jej stylizacjach. Na najnowszych zdjęciach internauci doszukali się zaskakującego podobieństwa. Zdaniem wielu z nich 15-latka mocno przypomina określaną mianem bogini popu i starszą od niej o ponad 60 lat... wokalistkę Cher.

Co łączy Viki Gabor i Cher? Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że nic, poza tym, że obie są utalentowanymi piosenkarkami. Znana z hitów Believe, All or Nothing czy If I Could Turn Back Time gwiazda zaczynała karierę na długo przed tym, jak na świecie pojawili się rodzice Wiktorii. Pochodząca z Kalifornii Cher jest jednak przykładem artystki muzycznej, której twórczość przetrwała próbę czasu. Mimo tego że niedawno skończyła 77 lat, wciąż jest aktywna zawodowo i zachwyca formą. Najnowsze plotki mówią o tym, że bogini popu ma już skompletowany materiał nie na jedną, a aż na dwie płyty. Viki nigdy nie komentowała poczynań dużo starszej od niej koleżanki z branży, jednak jej wiedza na temat muzyki pozwala stwierdzić, iż utwory Cher z pewnością nie są jej obce. Co ciekawe, wielu internautów zwróciło uwagę na podobieństwo 15-latki do starszej od niej o 61 lat globalnej ikony. Stylizacje Viki są dowodem na to, że moda powraca, a Cher, nawet wcześniej niż Madonna, była kreatorką obowiązujących trendów.

Przed Viki Gabor koncert życia! Zagra show przed światową gwiazdą

Viki Gabor o Opolu, urodzinach i polskim szkolnictwie

Viki Gabor jak Cher

Czarne, kręcone włosy, wyrazisty makijaż i przykuwające wzrok stylizacje - to łączy Viki Gabor z Cher. Gdy ponadczasowa artystka zaczynała karierę, właściwie nie miała na tym polu żadnej konkurencji. To właśnie ona kreowała panujące w modzie trendy, niejednokrotnie zaskakując odważnymi metamorfozami. Wystarczy wspomnieć chociaż jej kostium z teledysku do If I Could Turn Back Time, który zapisał się w historii popkultury. Viki nie ukrywa, że czerpie inspiracje z czasów, gdy nie było jej na świecie. W sesji do płyty ID nastolatka przypominała np. Aaliyah - piosenkarkę R&B, która zginęła w wypadku samolotowym w 2001 roku, mając zaledwie 22 lata. Porównania do Cher nie są zatem zaskakujące. Ba, wręcz można uznać je za schlebiające.

Źródło: Viki Gabor wygląda jak światowa gwiazda! Dzieli je 61 lat różnicy