Doda

i

Autor: AKPA Doda

Doda w seksownym stroju na planie nowego teledysku. Upał nie jest jej straszny!

2022-06-28 15:02

Doda należy do grona artystek, która ciężko pracuje na swój sukces. To także chodząca petarda, która czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie. Tym razem gwiazda przykuła uwagę niejednej osoby, a to wszystko przez pracę na planie najnowszego teledysku i jej czarny strój, który był bardzo seksowny. Doda wygląda w nim jak milion dolarów!

Doda jest ostatnio na świeczniku wielu osób. Wszystko zaczęło się od jej jubileuszowego koncertu na Polsat SuperHit Festiwal 2022, podczas którego dała czadu. Nie dość, że w swoich kreacjach wyglądała zjawiskowo, to jeszcze zaprezentowała się z wyjątkowymi gośćmi. Na scenie towarzyszył jej Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Michał Wiśniewski, ale także Beata Kozidrak. Gdy emocje po jubileuszu opadły, Doda postanowiła zaskoczyć fanów ponownie. Tym razem głośnym echem obiła się w mediach informacja, o zmianie imienia przez artystkę. Jak się okazało, Doda zmieniła swoje drugie imię, które teraz nawiązuje do jej znaku zodiaku. Myślicie, że to koniec niespodzianek? Ani trochę, ponieważ Doda tym razem zaskoczyła wszystkich swoim seksownym strojem!

ZOBACZ TAKŻE: Do sieci wyciekło nowe imię Dody. Jak nazywa się teraz wokalistka?

Sonda
Czy twoim zdaniem Doda jest sexy?

Doda kusi w seksownym stroju

Wakacyjna pogoda w ostatnim czasie rozpieszcza niejedną osobę, ale i potrafi być męcząca. Upał jednak nie jest straszny Dodzie, która na planie swojego najnowszego teledysku kusiła wszystkich seksownymi kreacjami. W czasie krótkiej przerwy między zdjęciami wyszła przed budynek, by odpocząć. Nie byłoby w tym nic fascynującego, gdyby nie fakt, że artystka wyszła na dwór w seksownym, czarnym stroju, który z pewnością zobaczymy w jej klipie. Strój podkreśla kształty Dody, aż ciężko oderwać od niej wzrok!

Poniżej możecie zobaczyć, w jakim wydaniu królowa polskiej sceny muzycznej kręci swoją nowość. Ujęcia z kolejnego dnia pracy nad jej teledyskiem, dostępne są również na jej instagramowej relacji. Internet oszalał - i to dosłownie!

ZOBACZ TAKŻE: Ta dziewczyna ma głos jak Doda. Katharsis w jej wykonaniu to HIT!

Doda

i

Autor: screen z InstaStories/@dodaqueen Doda
MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc