Mister Polski

i

Autor: AKPA

WYBORY MISTERA

Dlaczego 15 lipca nie ma konkursu Mister Supranational 2023? Znamy powód!

2023-07-15 22:32

Festiwal Piękna, który co roku odbywa się w Polsce i cieszy się ogromną popularnością. To właśnie podczas jego trwania nie tylko panie, ale także panowie zdobywają prestiżowe tytuły. Wiele osób zastanawia się dlaczego w tym roku nie ma wyborów na Mistera Polski 2023 i dlaczego w sobotę 15 lipca nie ma konkursu Mister Supranational 2023. Znamy powód!

Festiwal Piękna od lat odbywa się w Polsce, a dokładnie w Nowym Sączu. To właśnie tam o prestiżowe tytuły walczą nie tylko panie z Polski, ale także panie i panowie z innych stron świata. Wiele osób zastanawia się dlaczego 15 lipca nie będzie transmitowany żaden z konkursów piękności, skoro w piątek 14 lipca odbywa się finał Miss Supranational 2023, a w niedzielę 16 lipca Miss Polski 2023. Znamy odpowiedź! Za Mistera Polski 2023, a zarazem za najprzystojniejszego Polaka uznano Daniela Tracza, którego publiczność może kojarzyć z Top Model. Dlaczego w takim razie w sobotę 15 lipca nie odbywają się wybory Mister Supranational 2023, gdzie będzie reprezentować nas właśnie Daniel Tracz? Wiemy dlaczego transmisja z tego konkursu pojawi się dopiero 22 lipca w Telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Piękna 2023 - TRANSMISJA TV i online. Gdzie i kiedy oglądać?

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Mister Supranational 2023 - dlaczego nie ma w sobotę 15 lipca?

Dlaczego w sobotę 15 lipca nie ma wyborów Mister Supranational 2023? Konkurs odbędzie się, jednak jego transmisja zostanie pokazana w Telewizji Polsat dopiero w sobotę 22 lipca o godzinie 20:00. Dlaczego poznamy zwycięzcę konkursu dopiero po tygodniu? Okazuje się, że w sobotę 15 lipca Polsat wyemituje na żywo mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa, a drużyny zmierzą się w Częstochowie o Superpuchar.

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?