Boys

i

Autor: materiały prasowe Polsat

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - data, bilety, artyści. Kto wystąpi na scenie?

2022-08-05 15:57

To dzieje się naprawdę! Po pięcioletniej przerwie powraca jedna z większych imprez. Mowa o Disco Hit Festiwal w Kobylnicy, który odbędzie się już w sierpniu 2022, a jego transmisję będzie można obejrzeć również w telewizji. Kiedy dokładnie jest Disco Hit Festiwal? Kto wystąpi na scenie? Zapowiada się ciekawe widowisko!

Huczna impreza disco polo powraca po pięciu latach, dlatego śmiało można stwierdzić, że zapowiada się niesamowicie muzyczne lato! Mowa oczywiście o Disco Hit Festiwal w Kobylnicy, który odbędzie się już w sierpniu 2022 roku i będzie poświęcony 30-leciu muzyki disco polo. Na wielkiej scenie pojawi się plejada znanych i lubianych artystów z branży, którzy porwą wszystkich do tańca i śpiewania. Kiedy dokładnie odbędzie się ósma edycja festiwalu? Kto zaśpiewa przed ogromną publicznością swoje największe hity? Gdzie zakupić bilety, aby znaleźć się pod sceną? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie pod szybkimi pytaniami z Mastersem.

Masters (Szybkie Pytania)

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - DATA

Kiedy jest Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022? Data jest już znana! Głośna impreza odbędzie się w piątek 5 sierpnia o godzinie 20. Disco Hit Festiwal Kobylnica będzie transmitowany w Telewizji POLSAT, Disco Polo Music oraz w POLO TV. Wydarzenie poprowadzą Sławomir i Kajra.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - BILETY

Gdzie kupić bilety na Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022? Wielu fanów muzyki disco, chciałoby znaleźć się pod sceną, dlatego intensywnie poszukują informacji na temat biletów. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wstęp na imprezę Disco Hit Festiwal 2022 jest bezpłatny.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - KTO WYSTĄPI

Kto wystąpi na Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022? Na scenie pojawi się plejada gwiazd, a będą to między innymi:

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa:

Co słychać u gwiazd? Posłuchaj najnowszych plotek w podcaście "Szybkie pytania".

Listen to "Szybkie Pytania" on Spreaker.