Sławomir ostro o swojej żonie! Czy to koniec jego perfekcyjnego małżeństwa z Kajrą?

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Sławomir ostro o swojej żonie! Czy to koniec jego perfekcyjnego małżeństwa z Kajrą?

Sławomir ostro o swojej żonie! Czy to koniec jego perfekcyjnego małżeństwa z Kajrą?

2022-06-20 17:07

Sławomir wypowiedział się w ostrych słowach o swojej żonie na profilach społecznościowych. W sieci wybuchła wrzawa, ponieważ nikt nie spodziewał się, że perfekcyjne małżeństwo kiedykolwiek będzie miało problemy ze swoim związkiem. To zdanie gwiazdy rock-polo mogły bardzo zaboleć Kajrę.

W trakcie 59. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, organizowanego przez Telewizję Polską, wspólnie ochoczo pozowali fotoreporterom. Uśmiech nie schodził z ich twarzy. Spacerowali po opolskim rynku, przechadzali się po amfiteatrze. Jednak okazuje się, że mogło to być tylko przykrywką. W poniedziałek, 20 czerwca 2022 roku, na profilu społecznościowym Sławomir umieścił zdjęcie wraz z Kajrą. Te słowa mogły ją bardzo zaboleć. Jak nazwał swoją żonę gwiazdor rock-polo?

SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs Radia SuperNova. Co zrobić by wygrać?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent!

Cześć tu Sławomir i ta z****a Sławomira

Sławomir, twórca hitów Miłość w Zakopanem, Kordian czy Aneta, na profilu społecznościowym umieścił zdjęcie, które podpisał: Cześć tu Sławomir. „I ta ździra Sławomira”… Uspokajamy wszystkich fanów rock-polo. Para się nie rozstaje. Jest to cytat z ich singla Boli d**a. Sławomir wraz z Kajrą tym sposobem zdradzili, że mają ogromny dystans do siebie i że nie warto wierzyć we wszystkie plotki, które usłyszymy na ich temat. Co ważne, para zaprosiła również na koncert Disco Hit Kobylnica 2022, który odbędzie się w sierpniu. Transmisja w Polsacie, Disco Polo Music i Polo TV.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - data, bilety, artyści. Kto wystąpi na scenie?

Listen to "Sławomir - SzybkiePytania! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.