Marcin Czerwiński

i

Autor: materiały prasowe

GRATULACJE!

Diamentowa płyta dla Marcina Czerwińskiego. Singiel "Brokat" stał się prawdziwym hitem!

2023-12-08 15:02

Diamentowa płyta wpadła w ręce Marcina Czerwińskiego. To wszystko za singiel "Brokat", który wśród słuchaczy stał się prawdziwym hitem. Wyjątkowość wyniku podkreśla fakt, że to pierwszy w historii polskiej muzyki diament w muzyce Reggaeton/Latin!

Marcin "Czersky" Czerwiński znany wokalista, producent i kompozytor otrzymał diamentową płytę za singiel "Brokat". Do tej prestiżowej nagrody przyznawanej przez Związek Producentów Audio Video dołożył też potrójną i poczwórną platynę wręczoną na scenie przez Paulinę Sawicką z SayHi. Wyjątkowość wyniku podkreśla fakt, że to pierwszy w historii polskiej muzyki diament w muzyce Reggaeton/Latin. Nagrodę wręczyli dyrektor zarządzający ZPAV Bogdan Pluta.

To jednak nie koniec. Na uroczystości wręczania nagród pojawiło się wielu przyjaciół Marcina Czerwińskiego, którzy tego dnia wspierali wokalistę. Występ Czerskiego oklaskiwali między innymi Magda Bereda, Sonia Maselik, tiktokerzy Sebastian Kowalczyk, Ciapur, oraz znany z "Love Island Polska" Paweł Tyburski. Tego dnia Marcin obchodził też swoje urodziny, dla którego niespodzianką był tort i odśpiewane sto lat. Życzymy Marcinowi Czerwińskiemu wszystkiego co najlepsze oraz kolejnych "diamentów" na ścianie!

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad