Marcin Czerwiński został MILIONEREM! Piosenka California to hit 2023 roku?

i

Autor: materiały prasowe Marcin Czerwiński został MILIONEREM! Piosenka California to hit 2023 roku?

Marcin Czerwiński został MILIONEREM! Piosenka California to hit 2023 roku?

2023-01-09 14:00

To dzieje się naprawdę! Marcin Czerwiński został milionerem, ponieważ jego klip do najnowszej piosenki California, przekroczył właśnie sześć magicznych zer. Czy oznacza to, że numer pnie się ku górze by zostać hitem 2023 roku? Wiele na to wskazuje!

Marcin Czerwiński mocno zainspirowany tropikalnym brzmieniem stworzył utwór zachowany w klimacie muzyki Urban, który ma letni vibe. To co wyróżnia najnowszy singiel to na pewno świeżość, ciepło oraz bardzo lekki, przyjemny tekst. Muzyka Marcina trafia przede wszystkim do kobiet:

- Tak jak tytułowa California, każda kobieta może nią być, każda kobieta niezależnie od aspektów fizycznych powinna czuć się piękna i nie musi robić niczego na siłę i na pokaz. Tytułowa California to kobieta, która mimo niedogodności losu potrafi zawsze iść przed siebie i nawiązując do tekstu „tańczyć w deszczu sama chce”.

Czerwiński uwielbia bawić się muzyką, mieszać gatunki. California to utwór na pograniczu mixu kilku gatunków, trochę reggateon, trochę latin pop z domieszką afropop. Piosence towarzyszy również teledysk, który w zaledwie trzy dni przekroczył ponad milion odsłon na samym YouTube!

Marcin Czerwiński - kim jest?

Marcin Czerwiński to kompozytor, wokalista i producent. Pierwszy raz dał się poznać w programie Polsatu - Must Be The Music. Tylko Muzyka. Wokalista jednak poszedł w kierunku swojego ulubionego gatunku muzycznego Urban Music, Reggaeton i Afro Pop. Jest nazywany prekursorem tej muzyki w naszym kraju. Marcin jest autorem swoich tekstów, komponuje muzykę dla siebie oraz dla innych artystów. Był również jurorem w programie Śpiewajmy Razem - All Together Now w Telewizji Polsat.

Marcin pochodzi z Częstochowy, ale od wielu lat mieszka w Warszawie. Muzyka to jego pasja. Komponowanie i produkcja sprawia mu ogromną radość i jest zarazem ściśle połączona z jego życiem zawodowym. Uwielbia też sport i ciężkie motocykle tzw. bad bike. Jego utwory możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych, m.in. w Radiu SuperNova oraz w wielu telewizjach muzycznych. Na swoim koncie ma wiele singli oraz w współprace m.in. z Popkiem, Bonsonem, czy też Magdą Femme. 

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova