Dawid Narożny tańczy z żoną do hitu z Wednesday. Na koniec dał jej… klapsa!

i

Autor: screen z YouTube/ Piękni i Młodzi Dawid Narożny, tiktok/@dawidnarozny Dawid Narożny tańczy z żoną do hitu z Wednesday. Na koniec dał jej… klapsa!

Dawid Narożny tańczy z żoną do hitu z Wednesday. Na koniec dał jej… klapsa!

2022-12-16 8:55

Taniec głównej bohaterki z serialu Wednesday jest prawdziwym hitem w mediach społecznościowych. Tym razem swoich sił w tym temacie spróbował Dawid Narożny ze swoją żoną Joanną. Internauci są zachwyceni tańcem, ich minami, a także... klapsem, który pojawił się na sam koniec wideo!

Dawid Narożny zyskał popularność dzięki grupie Piękni i Młodzi, w której grał do 2020 roku. Od tamtej pory na scenie występuje sam, ponieważ w wyniku życia prywatnego i rozwodu z Magdaleną Narożną, został wyrzucony z grupy. Jego życie zmieniło się całkowicie, ponieważ nie dość, że rozpoczął karierę solową to jeszcze raz stanął na ślubnym kobiercu. Żoną Narożnego od 2021 roku jest Joanna Narożna, z którą często pokazuje się w social mediach. Teraz para zdecydowała się wziąć udział w wyzwaniu, które jest bardzo popularne szczególnie na TikToku. Mowa o tańcu z serialu Wednesday, do którego internauci używają utwór Bloody Mary Lady Gagi.

ZOBACZ TAKŻE: Akop Szostak jako Wednesday ma więcej odsłon niż Lady Gaga! Internauci zachwyceni

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Dawid Narożny - Wednesday

Taniec Wednesday Addams z serialu Netfliksa to aktualnie najbardziej viralowy trend na TikToku. Internauci z całego świata próbują odtworzyć charakterystyczny układ z użyciem rąk, jednak zamiast oryginalnej piosenki, wykorzystują popularny numer Lady Gagi - Bloody Mary z 2011 roku. Dawid Narożny zdecydował się wziąć udział w challengu razem ze swoją żoną Joanną. Para spróbowała swoich sił w plenerze i według internautów wyszło im to znakomicie! 

- wariaty ??kocham was?

- wasze miny najlepsze ?

- Czapki cudne ? ale figurka żonki ulala jak modelka ???pozdrawiam?

Na koniec tańca, Dawid Narożny zaskoczył swoją małżonkę... klapsem! Zobaczcie sami, jak Dawid i Joanna dali czadu tańcząc słynny taniec Wednesday!

Sonda
Uważasz, że "Wednesday" to jeden z lepszych seriali Netfliksa w 2022?