Daniel Tracz

i

Autor: akpa

MISTER POLSKI 2023

Daniel Tracz - wiek, wzrost, Top Model, dziewczyna, Mister Polski 2023, skąd pochodzi, Instagram

2023-07-21 8:55

Daniel Tracz to polski model, który dał się poznać wszystkim w modowym show Telewizji TVN. Mężczyzna brał udział w szóstej edycji Top Model i mimo iż nie wygrał nagrody głównej, jego kariera po programie nabrała wiatru w żagle i w 2023 roku został Misterem Polski. Co musicie o nim wiedzieć?

Spis treści

  1. Daniel Tracz - wiek, wzrost
  2. Daniel Tracz - skąd pochodzi
  3. Daniel Tracz - dziewczyna
  4. Daniel Tracz - Mister Polski 2023
  5. Daniel Tracz - Top Model
  6. Daniel Tracz - Instagram

Daniel Tracz - wiek, wzrost, Top Model, Mister Polski 2023: takie i wiele innych fraz wyszukiwane są przez użytkowników w internecie. Kim jest Mister Polski 2023? W ostatnich latach wybory Mistera Polski odbywały się z wielką pompą i można było oglądać ich transmisję w internecie. Od kilku lat konkurs nie odbywał się, dlatego w 2023 roku ze względu na przerwę w konkursie, to właśnie Daniel Tracz został wyłoniony przez nowych organizatorów konkursu Mister Polski, jako reprezentant naszego kraju na konkursy międzynarodowe. Widzowie mogli go poznać w 2016 roku, kiedy to brał udział w szóstej edycji Top Model. Mężczyzna przeszedł tam ogromną metamorfozę, zmieniając między innymi kolor włosów i szybko stał się faworytem wielu widzów. Choć nie udało mu się wygrać Top Model, zajął wtedy 4. miejsce, a po wszystkim jego kariera nabrała wiatru w żagle. Od tamtej pory spełnia się w branży modowej i nic nie zapowiada się, żeby było inaczej.

Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec o transpłciowej Miss Holandii. Padły mocne słowa

Daniel Tracz - wiek, wzrost

Ile lat ma Daniel Tracz? Model urodził się 1 sierpnia 1997 roku, co oznacza, że niebawem skończy 28 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Daniel Tracz. Jak na modela przystało Daniel jest wysoki i liczy 189 cm wzrostu.

Daniel Tracz - skąd pochodzi

Skąd pochodzi Daniel Tracz? Model urodził się w Dzierżoniowie, skąd też pochodzi. Dzierżoniów znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim.

Daniel Tracz - dziewczyna

Czy Daniel Tracz ma dziewczynę? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością niejedna kobieta, która wzdycha na widok modelka. Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci. Mężczyzna chroni swoją prywatność i nie publikuje materiałów z życia codziennego, tylko ze swojej kariery.

Daniel Tracz - Mister Polski 2023

Daniel Tracz został okrzyknięty Misterem Polski 2023 i dzięki temu reprezentował nas na Festiwalu Piękna w Nowym Sączu, podczas konkursu Mister Supranational 2023. Transmisję z tego wydarzenie będzie można obejrzeć w sobotę 22 lipca 2023 roku o godz. 20:00 na antenie Telewizji Polsat.

Daniel Tracz - Top Model

Daniel Tracz dał się poznać wszystkim jako uczestnik Top Model w 2016 roku. W programie przeszedł metamorfozę, a na jego włosach pojawił się blond. Ostatecznie mężczyzna zajął 4. miejsce , odpadając tuż przed finałem.

Daniel Tracz - Instagram

Daniel Tracz jest aktywny na Instagramie, gdzie publikuje wiele zdjęć ze swojej modowej kariery. Znajdziecie go bez problemu wpisując imię i nazwisko lub jego oficjalną nazwę @daniel.tracz. Obecnie obserwuje go na Instagramie ponad 85 tys. osób!

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?