Festiwal Piękna

i

Autor: AKPA

WYNIKI

Miss Polski 2023 - kto wygrał? Znamy WYNIKI konkursu piękności

2023-07-17 12:02

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Finał konkursu Miss Polski 2023 za nami, a w niedzielny wieczór 16 lipca poznaliśmy oficjalne wyniki i dowiedzieliśmy się komu ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu - Aleksandra Klepaczka przekazała koronę. W dalszej części artykułu poznacie pełne wyniki finału Miss Polski 2023.

Miss Polski 2023 jest już znana! Kto zdobył koronę najpiękniejszej? Konkursy piękności od lat cieszą się ogromnym powodzeniem, a przez ostatnie trzy dni odbywał się w naszym kraju Festiwal Piękna 2023. W piątek 14 lipca Telewizja Polsat pokazała konkurs Miss Supranational, który wygrała Andrea Aguilera z Ekwadoru. Drugiego dnia odbył się konkurs Mister Supranational, jednak jego transmisja zostanie pokazana na ekranach telewizorów dopiero w sobotę 22 lipca. Za nami także finałowa gala konkursu Miss Poski 2023, podczas której 32. kandydatki z całej Polski walczyło o nagrodę główną. Kim jest Miss Polski 2023? Komu koronę przekazała Aleksandra Klepaczka - Miss Polski 2022? Wyniki konkursu piękności są już znane!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Wyniki Miss Polski 2023

Kto został Miss Polski 2023? Wyniki konkursu piękności są już znane! W niedzielny wieczór 16 lipca trzydzieści dwie kandydatki zaprezentowały się w przeróżnych kreacjach Violi Piekut, czy też Izabeli Janachowskiej. Piękne finalistki na scenie olśniewały publiczność sukniami wieczorowymi, koktajlowymi i strojami kąpielowymi. Koronę najpiękniejszej Polki z rąk ubiegłorocznej zwyciężczyni konkursu Aleksandry Klepaczki otrzymała Angelika Jurkowianiec z województwa opolskiego. Oprócz niej wyróżnione zostały:

  • Miss Polski 2023 - Angelika Jurkowianiec (nagroda to 60 tysięcy złotych, skuter i hulajnoga elektryczna, a także prestiżowy tytuł)
  • I wicemiss - Julia Marcinkowska
  • II wicemiss - Dominika Staniaszek
  • III wicemiss - Patrycja Jarocka
  • IV wicemiss - Martyna Rurańska
  • Miss Polski widzów Telewizji Polsat - Agnieszka Brewka

ZOBACZ TAKŻE: Angelika Jurkowianiec została Miss Polski 2023. Poznajcie ją bliżej

Listen on Spreaker.