McDonald

i

Autor: Canva

Czy McDonald jest otwarty w lany poniedziałek? Jakie godziny otwarcia maka 10.04?

2023-04-10 9:06

Czy McDonald's jest otwarty w Poniedziałek Wielkanocny? Odpowiedzi na to pytanie wbrew pozorom poszukuje wiele osób. Sprawdzamy, czy popularna restauracja fast food jest czynna 10 kwietnia 2023 roku.

Czy McDonalds jest otwarty 10 kwietnia 2023? Do której godziny czynne w lany poniedziałek? Takie pytania zadają sobie fani popularnej restauracji, którzy potrzebują odpoczynku od wielkanocnych przysmaków albo po prostu nie obchodzą świąt. Jako że Niedziela Wielkanocna i Poniedziałek Wielkanocny to dni wolne od pracy, ci, którzy nie zrobili odpowiednio dużych zakupów, mogą mieć problem. Wtedy pomocna może okazać się wizyta w pobliskim maku. Czy ten jest jednak czynny w drugi dzień świąt wielkanocnych?

Gify na lany poniedziałek wielkanocny 2023. Ruchome obrazki i życzenia za darmo

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

McDonald - godziny otwarcia w lany poniedziałek

Lany poniedziałek 10 kwietnia to dzień wolny od pracy. Niektóre restauracje McDonald's będą jednak czynne. W święta otwarte są na ogół te punkty, które mieszczą się przy drogach ekspresowych, wylotówkach czy autostradach. W tych miejscach raczej bez problemu zjecie swoją ulubioną kanapkę, nawet w lany poniedziałek.

Sonda
Często chodzisz do restauracji McDonalds?