Czadoman

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS, pixabay.com Czadoman

Czadoman nagrał film z papieżem. Niewiarygodne jak był blisko!

2022-10-21 10:51

Paweł Dudek znany szerszej publiczności jako Czadoman, podzielił się z fanami wyjątkowym wideo. Na nagraniu widać, jak niewiarygodnie blisko znajduje się obok papieża Franciszka w Watykanie. Internauci są pod wrażeniem i bardzo zazdroszczą artyście zaistniałej sytuacji. Czadoman podzielił się także swoimi odczuciami, które towarzyszyły mu podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Czadoman to niesamowicie popularny artysta w branży disco polo, który ma na swoim koncie niesamowicie taneczne i piosenki. Do nich zalicza się niekwestionowany hit Ruda tańczy jak szalona, który miał swoją premierę w 2014 roku. Od tamtej pory kawałek nie schodzi z list przebojów Polaków i często grany jest na koncertach, w telewizji, ale i na weselach. Paweł Dudek, kryjący się pod pseudonimem Czadoman, nie żyje tylko samą muzyką. Na co dzień wiedzie szczęśliwe życie u boku żony i dwóch córek, a ostatnio postanowili wybrać się na małe wakacje do Włoch. Artysta relacjonuje swój pobyt na mediach społecznościowych i zachwyca wszystkich zapierającymi dech w piersiach widokami. Największe wrażenie na wszystkich zrobił jednak filmik z Watykanu. Czadoman nagrał wideo z papieżem Franciszkiem!

Fani drżą o zdrowie Maryli Rodowicz. Jej wysokie buty wywołały niepokój!

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Czadoman nagrał wideo z papieżem

Czadoman będąc w okolicach Watykanu, nie mógł przegapić okazji i wybrał się pod Bazylikę Świętego Piotra. Nie dość że mógł podziwiać piękną architekturę, to jeszcze z bliska zobaczył papieża Franciszka. Artysta uwiecznił tę chwilę na wideo i był naprawdę blisko niego. Wideo zachwyciło wiele osób, którym Czadoman zaimponował swoją postawą. Okazuje się, że uwielbia on wracać do tego miejsca i dlatego ponownie wybrał ten kierunek jako wakacje. Internauci są zachwyceni nagraniem z papieżem, co można zobaczyć w komentarzach:

- Pozdrawiam i pozazdrościć, tak blisko Papieża być to jest coś ?

- Super przeżycie, też byłam i biegałam jak sarna ?

- Zaimponowałeś mi teraz

- Czadoman no jak blisko udało Ci się podejść wow

Nagranie wywołuje pozytywne emocje. Czadoman z pewnością poczuł się szczęśliwy!

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...