Etna

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @etnamusicofficial

Zmysłowa Etna odsłoniła biust. Internauci oniemieli! "Ale rakieta"

Popularna wokalistka disco polo odsłoniła biust na Instagramie. Etna postanowiła w ten sposób zaapelować do wszystkich kobiet, by pamiętały o tym, jak ważne jest regularne badanie piersi. Internauci docenili ruch artystki, zasypując ją licznymi komplementami.

Październik tradycyjnie uznawany jest za miesiąc profilaktyki raka piersi. Jako że wiele polskich kobiet wciąż nie chodzi się badać, popularne gwiazdy biorą udział w licznych akcjach, których celem jest poszerzanie świadomości na ten temat. Do swoich obserwatorek postanowiła przemówić uwielbiana przez polską publiczność wokalistka disco polo Etna. W opublikowanym na Instagramie poście 46-letnia piosenkarka podkreśliła, że wczesne wykrycie choroby daje ogromne szanse na przeżycie, a rak piersi może dopaść każdą z kobiet. Aby jeszcze dobitniej przemówić nie tylko do przedstawicielek płci pięknej, ale również ich partnerów, braci, ojców czy kolegów, Etna zamieściła w serwisie społecznościowym zdjęcie, na którym niemalże eksponuje swój biust.

Żeby bimbały się bimbały, muszą być zdrowe! Październik. Dziewczyny, Kobiety! Idziemy na badania: USG, mammografię piersi. Rak piersi może zaatakować każdą z nas zawsze i wszędzie! Wczesne wykrycie daje ogromne szanse na zdrowie i życie!! - napisała.

Marzena Rogalska pokazała piersi! Zdjęcie TOPLESS oburzyło fanów

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Etna eksponuje biust

Joanna Kaczanowska, bo tak naprawdę nazywa się Etna, wykorzystała też dedykowane profilaktyce raka piersi hashtagi, by dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Fani są zachwyceni.

Fajnie, że o tym mówisz. Nikt o to nie zadba lepiej i nikt za mnie nie pójdzie jak tylko JA SAMA...

Asiu, jesteś po prostu olśniewająca

Jak zawsze klasa:)

Ale rakieta - piszą.

Szanujemy takie akcje!

Sonda
Czy pamiętasz o regularnym samobadaniu piersi?