Cleo i Wersow

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Cleo pokazała stare zdjęcie z Wersow. Napisała jak wspomina ten czas

2023-07-21 10:43

Gdy Ekipa była w trakcie nagrywania płyty, Wersow poszła o krok dalej i współpracowała z najpopularniejszą polską piosenkarką. Mowa oczywiście o Cleo, która nie tylko zaprosiła influencerkę do teledysku, ale także dawała jej lekcje śpiewu. Po latach artystka zdradziła, jak wspomina czas spędzony z milionerką Wersow.

Cleo ma za sobą współprace z wieloma artystami, ale także i osobami, które są znane w sieci. Jedną z influencerek, z którą miała okazję współpracować kilka razy jest Wersow, czyli najpopularniejsza i najbogatsza gwiazda internetu w naszym kraju. Codziennie Weronikę obserwuje miliony osób, a po tym jak urodziła dziecko, zainteresowanie jej osobą jeszcze bardziej wzrosło. Kilka lat temu, bo w 2021 roku Cleo nagrała utwór "Kocham", w którym gościnnie znalazła się Ekipa, Roxie Węgiel i inne znane gwiazdy internetu. Wśród członków Ekipy była także Wersow, która mając różowe włosy wystąpiła w równie różowym teledysku starszej koleżanki. To jednak nie koniec. Cleo dawała także influencerce lekcje śpiewu, a teraz wzięło ją na wspomnienia. Piosenkarka zdradziła, jak wspomina ten czas.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo odchodzi z The Voice Kids, a fani płaczą. Kto zajmie jej miejsce?

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”

Cleo współpracowała z Wersow

Cleo współpracowała z Wersow nie tylko przy swoim teledysku, ale także uczyła ją śpiewać. Kilka lat temu pojawił się na YouTubie influencerki filmik, na którym można było zobaczyć jak piosenkarka daje jej wiele przydatnych rad odnośnie śpiewu. Niedługo później okazało się, że w teledysku do nowej piosenki Cleo o tytule "Kocham" wystąpiła między Wersow z niektórymi członkami Ekipy Friza. Po ponad dwóch latach od premiery, piosenkarkę wzięło na wspomnienia i wrzuciła kilka ujęć z planu, na którym widać Wersow w różowych włosach.

- Byłyśmy #BARBIE zanim to było modne (...) Fajnie wspominam ten czas - napisała Cleo na swoim Instagramie.

Poniżej przypominamy Wam teledysk Cleo do piosenki "Kocham", a także zdjęcia, które artystka wrzuciła na swoje social media.

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?