Wersow

i

Autor: screen z YouTube/WERSOW Wersow

INFLUENCERZY

Wersow pokazała jak karmi córeczkę. Uroczy kadr rozczulił internautów

2023-07-04 21:39

Internet od dwóch tygodni żyje narodzinami córki Wersow i Friza. Ich córeczka przyszła na świat w czerwcu, a dumni rodzice nie kryją swojej dumy i zachwytu nad małą Mają. Niedawno influencerka zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym karmi piersią swoją córkę i zdradziła, jak teraz wyglądają ich noce.

Tematem ciąży Wersow i narodzinami jej córeczki żyje dziś cała Polska. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski to najpopularniejsi i najbogatsi internetowi twórcy w naszym kraju. Ich losy w internecie śledzą miliony osób, które z niecierpliwością wyczekują zabawnych filmików. Para jest ze sobą od 2018 roku, a na początku 2023 roku potwierdzili krążące od dłuższego czasu plotki, że spodziewają się pierwszego dziecka. Radosną nowiną pochwalili się przy pomocy piosenki i teledysku Wersow, w którym influencerka pokazała swój uroczy, ciążowy brzuszek. Kilkanaście dni temu, dokładnie 19 czerwca na świat przyszła córeczka Friza i Wersow, której nadali imię Maja. Dumna mama dwa tygodnie po porodzie pochwaliła się fanom jak karmi małą i zdradziła, jak wyglądają jej ostatnie noce. Maja daje popalić rodzicom? Nic z tych rzeczy!

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”

Wersow karmi córkę piersią

Ah jak ten czas szybko leci! Jeszcze nie tak dawno cała Polska podziwiała ciążowe krągłości Wersow, a teraz mogą podziwiać jej piękną córeczkę. Influencerka dwa tygodnie po porodzie udostępniła na swoim InstaStories uroczy kadr z córką Mają, którą wówczas karmiła piersią. Jej mina zdradza jedno - młoda mama jest zachwycona nową rolą w swoim życiu, a potwierdza to także opis, który 26-latka zamieściła do fotografii:

- Od dwóch tygodni jestem mamą Mai, niesamowite jak ten czas leci. Jestem przeszczęśliwa, na razie nie narzekam na nieprzespane noce, a skupiam się na tym, co najpiękniejsze - miłości i bliskości z tą małą istotą.

Jak widać malutka Maja daje pospać swoim rodzicom i na maxa ich rozczula!

ZOBACZ TAKŻE: Wersow pokazała film z porodu i twarz córki. Maja jest podobna do Friza!

Sonda
Oglądasz Friza albo Wersow?
Listen on Spreaker.