Cleo

i

Autor: AKPA Cleo

Cleo pokazała się w nowym wcieleniu! Fani nazwali ją "wróżką Calineczką"

2023-04-03 10:13

Cleo zawsze pokazuje się publicznie w wysoko upiętym kucyku i makijażu, który sama sobie wykonuje. Teraz artystka zdecydowała się na metamorfozę i wcieliła się we wróżkę niczym z bajki Disneya. Nowe wcielenie Cleo zachwyciło wiele osób. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Cleo przeszła metamorfozę i zszokowała wszystkich! Joanna Klepko, znana wszystkim jako Cleo, jest najpopularniejszą artystką w branży muzycznej. Choć początkowo nikt nie dawał jej szans na karierę - co mogliśmy oglądać w 2011 roku w X Factorze, to dziś pokazuje, że jest popularniejsza i bardziej lubiana od jurorów, którzy wtedy ją oceniali. Przypomnijmy, że ponad 10 lat temu, na castingu do muzycznego programu, piosenkarkę oceniali jurorzy w składzie: Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil. Dziś Cleo nie dość, że wydaje hit za hitem, tworzy wpadające w oko teledyski, to jeszcze od drugiej edycji zasiada na fotelu trenera w programie The Voice Kids.

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia SuperNova

Szybkie pytania - Cleo

Cleo niczym wróżka - metamorfoza

Nie samą muzyką żyje artysta! Cleo postanowiła wziąć udział w bajkowej sesji w lesie i wcieliła się w zjawiskową wróżkę lub jak kto woli - pięknego elfa! Fioletowa suknia z tiulu, hipnotyzujący makijaż, korona na głowie i biała peruka. Bajkowe wydanie piosenkarki oczarowało wielu internautów, którzy zasypali ją samymi komplementami!

- czyżby wróżka Calineczka ? jakoś tak pasuje 

- Zawsze będąc małym dzieckiem marzyłam, aby spotkać Elfa w lesie.. Gdy dorosłam spotkałam wspaniałą, mega utalentowaną Elfice o diamentowym sercu @dodaqueen a później Ciebie 🙆‍♀️ gdy się w coś bardzo wierzy.. Wszystkie marzenia się spełniają 😉❤️

- Ale ślicznotka ❤️Nie przestajesz Nas zaskakiwać 😁Ta Twoja stylizacja to sztooss🔥Twoja drużyna jest jak zawsze świetna,dzieciaki są mega utalentowane, mają cudne głosy 😍Już się nie mogę doczekać bitew, będzie się działo 🔥Królowa Elfów nazywa się Cleoineczka a może poprostu Cleo czy Cleosia ?🤔

Okazuje się, że bajkowe przebranie Cleo ma związek z Bitwami najnowszej edycji The Voice Kids, które już niebawem pojawią się na antenie Telewizyjnej Dwójki. Fani są zachwyceni i już nie mogą doczekać się najnowszych odcinków muzycznego talent-show dla dzieci, w którym zobaczą piosenkarkę w przebraniu magicznego elfa! Przypominamy, że The Voice Kids 6 możecie oglądać w każdą sobotę o godzinie 20 na antenie TVP 2.

ZOBACZ TAKŻE: To on prowadził Hugo! Piotr Galus zmienił się nie do poznania

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?
Listen to "Cleo & Natalia Kucharska - Mamy dużo pozytywnej energii (SuperStar)" on Spreaker.