Antek Smykiewicz krytykuje piosenki Ralpha Kaminskiego. Jest mocno na NIE! [TYLKO U NAS]

i

Autor: AKPA Antek Smykiewicz krytykuje piosenki Ralpha Kaminskiego. Jest mocno na NIE! [TYLKO U NAS]

Antek Smykiewicz krytykuje piosenki Ralpha Kaminskiego. Jest mocno na NIE!

2023-02-08 18:48

Ralph Kaminski jest profesjonalistą, który od A do Z przykłada uwagę do wszystkiego. Mimo ogromnego zaangażowania i wielkiego grona fanów, artysta mierzy się z krytyką tekstów swoich piosenek. Pozytywnego zdania na ten temat nie miał także Antek Smykiewicz, który tylko w Radiu SuperNova odniósł się do numeru "Pies".

W branży muzycznej jest wielu artystów, którzy docierają do swoich słuchaczy nie tylko przez melodię, ale i teksty piosenek. Każdy może interpretować je na własny sposób i może czerpać z nich inspiracje lub motywację. Jednym z takich artystów jest chociażby Antek Smykiewicz, który piosenką "Pomimo Burz" skradł serce niejednej osoby. Kolejnym wokalistą, który dociera do tysięcy słuchaczy jest Ralph KaminskiJego piosenki interpretowane są w przeróżny sposób, jednak są też tacy co bardzo go za nie krytykują. Ogromna fala hejtu wylała się na Ralpha po Sylwestrowej Mocy Przebojów. Najwięcej osób wypowiada się na temat jego piosenki "Pies", która ma charakterystyczny wydźwięk w postaci wydawania odgłosów takich jak właśnie to zwierzę.

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Antek Smykiewicz szczerze o twórczości Ralpha Kaminskiego

Swoje zdanie na temat twórczości Ralpha Kaminskiego powiedział także Antek Smykiewicz w Magazynie Muzycznym Radia SuperNova. W rozmowie z Kubą Klymem zdradził, że nie potrafi pisać piosenek o łatwych sprawach. Wyznał, że zawsze stara się myśleć o swoich słuchaczach i zawsze pisze teksty właśnie pod nich. 

- Wiele osób na przykład Ralph Kaminski, który śpiewa "hau hau". Sory, no nie. Lubię wiele różnych rzeczy, ale jak dla mnie to jest tekst o niczym. Gdzie Kaczmarski, a gdzie on? Gdzie pomimo burz, jeśli chodzi o tekst Marka Kościkiewicz, a gdzie ten tekst? E.. jakoś nie wiem czy idzie w dobrą stronę ten świat (...) Ale wiesz co, ja go w ogóle w żaden sposób nie chce obrazić jako osoby, bo ma przepiękny anturaż i w ogóle. Ale ten tekst... Ja chciałem powiedzieć tylko o tekście. Nie potrafię pisać o błahych rzeczach gdzieś tam. Mimo że nie każdy tekst jest do końca ciekawy, bo wiadomo ze moje zdolności rosły razem ze mną. I mam nadzieje ze Ralph Kamisnki o którym powiedziałem wcześniej, się na mnie nie obrazi.

Jak widać Antek Smykiewicz wyraził tylko swoją opinię na ten temat  a Ralpha darzy szacunkiem. A Wy lubicie piosenki Ralpha Kaminskiego? Dajcie nam znać w sondzie poniżej. Dodatkowo znajdziecie tam także cały wywiad z Antkiem i jego wypowiedź na temat twórczości Ralpha.

ZOBACZ TAKŻE: #StartUp Music z Piotrem Cugowskim! Nagraj piosenkę i spełnij swoje muzyczne marzenie

Listen to "Antek Smykiewicz - pomimo fal! Zaprasza Kuba Klym (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.
Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kaminskiego?