Danuta i Zenon Martyniukowie

i

Autor: AKPA

METAMORFOZA

Danuta Martyniuk MOCNO schudła! Diametralną zmianę widać gołym okiem

Żona Zenka Martyniuka jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Danuta Martyniuk z wielką radością prezentuje swoje nowe oblicze, chętnie goszcząc na ściankach i udzielając wywiadów na temat swojej diety. Kobieta schudła w sumie aż 15 kilogramów! Trzeba przyznać, że na tych zdjęciach prezentuje się fenomenalnie.

Metamorfoza petarda? Danuta Martyniuk, żona króla disco polo, pochwaliła się pod koniec 2022 roku spektakularną przemianą. 56-latce udało się zrzucić imponującą liczbę 15 kilogramów! Danuta Martyniuk nie ukrywała, że jest bardzo dumna ze swojej determinacji i kiedy tylko pojawi się ku temu okazja, prezentowała swoje nowe oblicze. Małżonka Zenona Martyniuka gościła już między innymi w programie Pytanie na śniadanie, a także na ściankach. Co zmotywowało ją do przejścia na dietę i odmienienie swojego wizerunku? Danuta Martyniuk nie ukrywa, że w dużym stopniu zmotywowali ją hejterzy, którzy pod wspólnymi zdjęciami jej i męża pisali, że wygląda jak jego matka. Nowy wizerunek naprawdę robi wrażenie!

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Danuta Martyniuk - metamorfoza

Żona Zenka Martyniuka nie ukrywała, że boi się efektu jo-jo, dlatego też bardzo pilnuje swojego jadłospisu. W rozmowie z JastrząbPost powiedziała:

- Mam męża, czasami syn wpada na obiad, no to muszę ugotować coś dla nich. Ale ja jem po troszeczku. Nie jem ziemniaków, za zupami nie przepadam, a jeżeli już jem pomidorową czy barszcz ukraiński, to nie dodaję śmietanki. Nie jem ziemniaków, jeżeli już, to kawałeczek mięska z surówką, też, żeby była bez śmietany, czy to jakiś ogóreczek. Muszę gotować rodzinie, ale jakoś udaje mi się utrzymać tę dietę i nie przytyłam od tego czasu.

Trzymamy kciuki za panią Danutę, żeby utrzymała sylwetkę, o której tak bardzo marzyła. Tylko spójrzcie, jaka bije od niej pewność siebie!