Chylińska powiedziała całą prawdę o Wojewódzkim. Dwulicowy i kłamliwy

i

Autor: AKPA Chylińska powiedziała całą prawdę o Wojewódzkim. "Dwulicowy i kłamliwy"

Chylińska powiedziała całą prawdę o Wojewódzkim. "Dwulicowy i kłamliwy"

2023-03-20 11:02

Nowa drama trwa! Tym razem na linii Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki. O co poszło, że piosenkarka nazwała dziennikarza "dwulicowym i kłamliwym". Do mocnych słów Chylińskiej przyłączyli się także inni artyści, którzy trzymają jej stronę. Sprawdźcie szczegóły!

Agnieszka Chylińska spiera się z Wojewódzkim o odejście z programu Mam talent. O co chodzi? Nowa drama trwa w internecie. Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki to dwie gwiazdy programu TVN. Ona najpopularniejsza jurorka z Mam Talent, a on prowadzący kontrowersyjny talk-show o takiej samej nazwie jak jego imię i nazwisko.Kuba Wojewódzki w przeciwieństwie do swoich koleżanek - Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, był jurorem Mam Talent tylko przez trzy edycje. Widzowie mogli oglądać go w pierwszych trzech edycjach, emitowanych jesienią 2008, 2009 i 2010 roku. Po latach spokoju i braku jakiegokolwiek konfliktu na linii Chylińska - Wojewódzki, wszystko wywróciło się do góry nogami. Wszystko po ostatnim odcinku talk-show Kuba Wojewódzki w którym dziennikarz w rozmowie z Piotrem Gąsowskim powiedział, że jego koleżanki z Mam Talent nie były lojalne.

- Jak zadzwoniłem do Agnieszki i Gosi, że odchodzę z Mam talent, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy. Ja nie wierzę w taką lojalność - podkreślił Wojewódzki.

Agnieszka Chylińska nie pozostała obojętna na słowa swojego "kolegi" z branży i szybko mu odpowiedziała w swoich mediach społecznościowych.

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Chylińska Wojewódzki - konflikt gwiazd TVN

Agnieszka Chylińska mocno zdenerwowała się na słowa Kuby Wojewódzkiego, które wypowiedział w swoim talk-show. Po kilku dniach od emisji zarzuciła mu, że jest dwulicowy i kłamliwy, a dodatkowo wyjawiła, że jego pożegnanie z Mam Talent, wyglądało całkiem inaczej:

- Drogi Kubo. O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej - napisała na swoim Instagramie.

Wpis został opatrzony zdjęciem Kuby Wojewódzkiego, a pod nim pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy w negatywnych słowach zaczęli opisywać dziennikarza. Do mocnych słów Agnieszki Chylińskiej dołączyły także inne gwiazdy jak Doda, Michał Wiśniewski, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i inni.

- Ok, napisane delikatnie i z klasą ale pytanie brzmi dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca, który jedyne co osiągnął to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem. Jesteś twórcą jak ja i nie potrzebujesz tego trashtalku z być może inteligentnym ale głupim gościem. Zawsze było mi bliżej do ludzi jak, którzy przez ciężką pracę z niczego osiągnęli coś. Zbudowali przy tym rodzinę i z mniejszymi lub większymi perturbacjami cieszą się szacunkiem i miłością swoich najbliższych. Nigdy nie poszedłem i nie pójdę to pasożyta bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem mówili trzymaj się od takich z daleka. Nie twój poziom. Pozdrawiam! - napisał Michał Wiśniewski

- Aż chce się rzec : a nie mówiłam ☺️ - dodała Doda.

Fani Agnieszki Chylińskiej również okazali swojej ulubienicy dużo wsparcia w komentarzach. Myślicie, że po tych słowach Kuba Wojewódzki odpowie swojej "koleżance" z branży?

Sonda
Czy oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?