Dawid Narożny

i

Autor: Screen z YouTube'a i Instagrama Dawida Narożnego

Dawid Narożny bez koszulki chwali się formą na lato. Nagi tors gwiazdora rozpalił fanki!

2023-03-16 15:57

Dawid Narożny wie, jak wzbudzić zainteresowanie fanów. Wystarczyło jedno zdjęcie, by wokalista został zasypany komplementami od przedstawicielek płci pięknej, ale nie tylko. 33-letni gwiazdor disco polo zamieścił na Instagramie fotkę bez koszulki. "Nie jest tak źle, na wakacje będzie moc" - napisał. Trudno oderwać od niego wzrok!

Dawid Narożny bez koszulki to widok, którego fanki artysty długo nie zapomną. Znany piosenkarz rzadko chwali się zdjęciami bez ubrań, jednak odzew, z jakim spotkała się opublikowana zaledwie dni temu na Instagramie fotka, może sprawić, że zacznie to robić częściej. Tym bardziej, że wakacje za pasem, więc i okazji do zrzucenia z siebie ubrań będzie więcej. Gwiazdor muzyki tanecznej dokonał przeglądu swojej formy na lato. Choć mamy dopiero marzec, to już teraz może pochwalić się naprawdę godną pozazdroszczenia muskulaturą. Widać, że piosenkarz nie próżnował. Oprócz nagrywania nowej muzyki wokalista poświęcił się treningom na siłowni, a efekty zniewalają. Wystarczy tylko spojrzeć na komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Dawida Narożnego topless. Wokalista zespołu Piękni i młodzi został zasypany komplementami nie tylko od pań.

Kasia Cichopek znalazła sposób na pomnożenie majątku. Przebije się z tym pomysłem?

Dzień chłopaka na wesoło - EwelinaPyta

Dawid Narożny pokazał nagi tors. Fani są zachwyceni!

O tym, że Dawid Narożny spędza sporo czasu na siłowni, fani piosenkarza wiedzą od dawna. Artysta już jakiś czas temu rozpoczął nowy etap nie tylko w swojej twórczości, ale również życiu prywatnym, a dbanie o formę zdaje się być wysoko na liście jego priorytetów. Wyraźnie dumny z efektów wokalista pochwalił się zdjęciem bez koszulki w sieci. Internauci są zachwyceni!

Widać ze forma rośnie i wszystko zmierza we właściwym kierunku

Przystojny, zadbany mężczyzna

Super zmiana po rozstaniu. Inny facet

Słodziak - piszą.

Wśród słów uznania nie brakuje również tych pisanych przez panów. Jak widać, Dawid Narożny to dla niektórych z nich prawdziwa inspiracja.

Sonda
Lubisz twórczość Dawida Narożnego?